KOLOBĚH DVOJIC 2017

3.ROČNÍK KOLOBĚHU DVOJIC S ELITAVERS AKADEMY – SPORTOVNÍ AKADEMIÍ JIHLAVA V LUKÁCH NAD JIHLAVOU.

Třetí ročník netradičního závodu pro celou rodinu – KOLOBĚH DVOJIC pořádá Elitavers Akademy.  Závod startuje 22.4.2017 v 10:15  na oblíbené cyklostezce v Lukách nad Jihlavou. Program závodu a prezentace již od 9:00. 

Netradiční závod KOLOBĚH DVOJIC je určený pro všechny, kteří mají rádi pohyb. Závod koloběhu dvojic bude probíhat tak, že dvojice bude mít k dispozici jedno kolo, na kterém může jet pouze jeden z dvojice, ten druhý běží po svých, během závodu si dvojice tyto role může libovolně prohazovat, ale vždy musí splnit to, že jeden jede a druhý běží. Celá trať závodu povede po bezpečné cestě oblíbené cyklostezky v Lukách nad Jihlavou.  Délka trati hlavního závodu koloběhu je 10 km

Pravidla Koloběhu v Lukách:                                                           trať je dlouhá 10 km pro dvojici, tzn. že ji absolvují oba z páru s jedním kolem, na kterém se mohou libovolně střídat (kolo se předává z ruky do ruky), ten co je na kole se musí pohybovat na dohled od běžícího. Závod je určen pro všechny věkové kategorie (dvojice dítě – dítě, dítě – dospělý, dospělý – dospělý). Závod se bude startovat intervalově, čas se zastaví až když oba z dvojice dorazí do cíle.   

Prezentace bude probíhat od 9:00 u Zdravotního střediska v Lukách na tomto odkazu to najdete přesně http://www.mapy.cz/s/fvPG.

Mapa trati http://www.mapy.cz/s/fvWX na otočku a zpět

Startovní výstřel bude v 9:30 dětská kategorie mini, 10:15 Hlavní kategorie, v cca 10:45. Dětská kategorie kinder vše na začátku oblíbené cyklostezky. Startovat se bude intervalově (hlavní a kinder kategorie) a hromadně (závod mini).

Kategorie: Hlavní závod – 10 km  pro muže, ženy, mixy (muž – žena) a rodinné dvojice (1 dítě + 1 dospělý)

NOVINKA Z MINULÉHO ROKU I LETOS                                        Dětský závod kinder – Děti jedou, doprovod běží nebo startují dvě děti, které se mohou libovolně střídat v běhu a kole. Start intervalově po hlavní kategorii. Trať dlouhá cca 2 km každé dítě dostane medaili. Tato kategorie je vyhlášená pro děti, které neujedou 10 km!!! ( minulý ročník absolvovala nejmladší 5 letá účastnice trať na kole 10 km se svým tatínkem bez větších problémů).                               

Dětský závod mini – Děti na kole nebo odrážedle absolvují cílovou rovinku tam a zpět (200 m), zde odkládají kola (na startu) a stejnou trať běží. Každý účastník obdrží medaili.

Startovné:    

  • Přihlášení a zaplacení startovného do 10.3.2017 – 200 Kč za dvojici
  • Přihlášení a zaplacení startovného do 30.3.2017 – 250 Kč za dvojici
  • Přihlášení a zaplacení startovného do 20.4.2017 – 300 Kč za dvojici
  • členové Elitavers Akademy 200 Kč (člen naší akademie je ten, kdo navštěvuje naše celoroční programy a má zaplacené členství)

U závodů kinder a mini mají děti STARTOVNÉ ZDARMA, dospělý platí u závodu kinder 50 Kč.    

Startovné uhraďte prosím na účet 2200735975/2010, ve zprávě pro příjemce uveďte název dvojice, které jste uvedli na přihlášce. Bez zaplaceného startovného není přihláška platná. Děkujeme.                                      

Startovné zahrnuje startovní číslo, pitný režim, občerstvení a možnost hlídání dětí během závodu v dětském koutku.

TĚŠIT SE MŮŽETE NA SKÁKACÍ HRAD PRO DĚTI, HEZKÉ CENY, TOMBOLU PRO STARTOVNÍ ČÍSLA, DOPLŇKOVÝ PROGRAM PRO DĚTI A SPOUSTU ZÁBAVY, ZÁVODEM BUDE PROVÁZET ROB ŠALAMON (ČESKÝ ROZHLAS).

FOTOGRAFIE Z MINULÉHO ROČNÍKU ZDE

KAŽDÁ KATEGORIE MÁ OMEZENÝ POČET MÍST, ZAREZERVUJTE SI SVÉ STARTOVNÍ ČÍSLO VČAS A UŠETŘÍTE!

Přihláška 10 km a 2 km online zde

Přihláška dětský závod

TĚŠÍME SE NA VÁS 22.4.2017 NA STARTU V LUKÁCH