Atletika – přípravka

ATLETIKA – PŘÍPRAVKA

Atletika je „královna sportu“ i velmi dobrým základem pro ostatní sportování dětí i dospělých  a proto se Elitavers – Sportovní akademie Jihlava rozhodla spojit síly s trenérkou Petrou Šimánkovou (Švecovou) a máme otevřený program Atletiky přípravky pro děti od 6 do 10 let. 

PŘIHLÁŠKA NA 2.POLOLETÍ 2020 ZDE!

dav

CVIČÍME V JIHLAVĚ

Hřiště u ZŠ. Havlíčkova (zimní období – tělocvična ZŠ.Havlíčkova)

ÚTERÝ – cvičíme celý školní rok

děti od 6 do 10 let

NOVÝ ČAS OD ÚNORA 2020 – 16:30 – 17:30

Hřiště ZŠ T.G. Masaryka zimní období (tělocvična ZŠ.T.G. Masaryka)

STŘEDA – cvičíme celý školní rok

17:00 – 18:00 děti od 6 let do 10 let

PŘIHLÁŠKA ONLINE ZDE OD 25.1.2020

Omezený počet míst v programu, rezervujte si své místo v čas!! NÁBOR PROBÍHÁ CELOROČNĚ (při nenaplnění kapacity nebo rozšíření programu o další hodiny! V případě zájmu nás prosím kontaktujte na info@elitavers.cz

Atletika – přípravka je určena pro všechny děti, které chtějí zkusit „královnu sportu“ Atletiku a mít možnost rozvíjet své dovednosti. Smíšená tělesná aktivita, všestrannost, radost ze hry (závodu) nad zájmy vysoké výkonnosti a řeholi organizovaného tréninku hlavně ve věku dětí mateřských a základních škol. Zvládat základy atletiky, to je dobrý začátek pro pozdější sportovní specializaci (florbal, fotbal, hokej atd.).

Program Atletika – přípravka bude probíhat pod vedením hlavní trenérky Mgr. Petry  Šimánkové (Švecové). Petra je učitelkou 1. stupně na základní škole, trenérkou žactva atletiky, lektorkou dětského aerobiku a rytmické gymnastiky. Sportu se jako sportovec a trenér věnuje desítky let.

Půlroční členství Elitavers  – Sportovní akademie Jihlava v programu Atletika – přípravka je 1 000 Kč  ( NA POLOLETÍ), 2x týdně 1500 Kč, sourozenci 900 Kč (dítě).

Další informace na info@elitavers.cz

 

SEJDEME SE NA ATLETICE

TÝM SPORTOVNÍ AKADEMIE JIHLAVA