KOLOBĚH S ELITAVERS AKADEMY V LUKÁCH

1.ROČNÍK KOLOBĚHU S ELITAVERS AKADEMY – LUKA NAD JIHLAVOU

 

První ročník netradičního závodu v koloběhu dvojic pořádá     Elitavers Akademy. Závod startuje 25.4.2015 v 10:00  na oblíbené cyklostezce v Lukách nad Jihlavou. 

10955193_10203366489142551_1432130103_o

Netradiční závod koloběhu dvojic je určený pro všechny, kteří mají rádi pohyb. Závod koloběhu dvojic bude probíhat tak, že dvojice bude mít k dispozici vlastní jedno kolo, na kterém může jet pouze jeden z dvojice, ten druhý běží po svých, během závodu si dvojice tyto role může libovolně prohazovat, ale vždy musí splnit to, že jeden jede a druhý běží. Celá trať závodu povede po bezpečné cestě oblíbené cyklostezky v Lukách nad Jihlavou.  Délka trati koloběhu je 10km.

Prezentace bude probíhat od 9:00 u Zdravotního střediska v Lukách na tomto odkazu to najdete přesně http://www.mapy.cz/s/fvPG.

Mapa trati http://www.mapy.cz/s/fvWX

Startovní výstřel bude v 10:00 na začátku oblíbené cyklostezky. Startovat se bude dle počtu přihlášených závodníků buďto hromadně nebo intervalově, tuto informaci upřesníme včas na našem webu.

Kategorie jsou vypsány pro muže, ženy a mixy.

Startovné za dvojici pro předem přihlášené 200Kč                                                                    pro na místě přihlášené 300Kč                                          

Startovné zahrnuje startovní číslo, pitný režim,občerstvení a možnost hlídání dětí během závodu v dětském koutku.

Přihlášku zasílejte na info@elitavers.cz 

zde prihlaska-koloběh