Nábor nových členů – přihláška online právě teď

Elitavers – Sportovní akademie Jihlava a její sportovní programy hlásí jedinečnou možnost náboru nových členů. Přihláška online k vyplnění právě teď níže na všechny programy. Start tréninků září 2019 v Jihlavě.

Volná místa pro nové členy v našich sportovních programech od září 2019.  O sportovní programy s Elitavers – Sportovní akademií Jihlava je každoročně velký zájem a členská místa bývají vyprodaná, proto si rezervujte své místo včas. Přihlášky otevřeny! Vybírat můžete z…

PLAVÁNÍ

Věnujeme se všem druhům plavání. Najdete u nás: 

Více informací a možnost přihlášek zde!

Všechny plavecké tréninky a lekce probíhají pro vedením Libora Kuchyni, stále aktivního plavce, hlavního trenéra naší sportovní akademie a bývalého reprezentanta ČR v plavání. Na trénincích mu pomáhá mladý tým instruktorek.

VŠEOBECNÁ SPORTOVNÍ PŘÍPRAVA DĚTÍ

Věnujeme se všestrannému rozvoji pohybových dovedností dětí od 3 let. Našim cílem v tomto programu je seznámení dětí s různými sportovními odvětvími (atletika, gymnastika, míčové hry, florbal, agility, parkour atd.). Cvičení probíhá pod vedením šéftrenérky Terky Musilové a týmu instruktorek.
CVIČÍME V JIHLAVĚ
TĚLOCVIČNA ZŠ. T.G. MASARYKA

PONDĚLÍ

16:00 – 17:00 děti od 3 do 6 let – velká tělocvična 

17:00 – 18:00 děti od 3 do 6 let – velká tělocvična

18:00 – 19:00 děti od 6 do 14 let – velká tělocvična. 

TĚLOCVIČNA ZŠ. KŘÍŽOVA

STŘEDA

16:00 – 17:00 děti od 3 do 6 let – velká tělocvična 

17:00 – 18:00 děti od 3 do 6 let – velká tělocvična

Více informací a možnost přihlášek zde!

ATLETIKA – PŘÍPRAVKA

Atletika – přípravka je určena pro všechny děti, které chtějí zkusit „královnu sportu“ Atletiku a mít možnost rozvíjet své dovednosti. Smíšená tělesná aktivita, všestrannost, radost ze hry (závodu) nad zájmy vysoké výkonnosti a řeholi organizovaného tréninku hlavně ve věku dětí mateřských a základních škol. Zvládat základy atletiky, to je dobrý začátek pro pozdější sportovní specializaci (florbal, fotbal, hokej atd.). Tréninky Atletiky – přípravky budou probíhat pod vedením zkušené trenérky Petry Šimánkové (Švecové).

CVIČÍME V JIHLAVĚ

Hřiště u ZŠ. Havlíčkova (zimní období – tělocvična ZŠ.Havlíčkova)

 

16:00 – 17:00 děti od 6 do 10 let

Hřiště u školy, zimní období (tělocvična ZŠ.T.G. Masaryka)

 

17:00 – 18:00 děti od 6 let do 10 let

Více informací a možnost přihlášek zde!

 

JÓGA DĚTEM.

Pokud pomineme staré tradice jógy, původní meditativní rozměr jógy a využijeme pouze fyzické cvičení, které podáme dětem hravou formou »vznikne zábavná lekce jógového cvičení pro děti.

Přihlášky a více info zde!

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ V TĚLOCVIČNĚ

Oblíbené cvičení pro děti od 1 roku s doprovodem. Tradičně cvičíme v úterý a ve čtvrtek dopoledne v tělocvičně na bazénu Rošického. Děti zde s radostí využívají velkého prostoru tělocvičny, kde se mohou volně rozběhnout. Pohyb to je radost.

Více info zde 

Všechny naše programy probíhají díky podpoře:

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Kraje Vysočina

Statutární město Jihlava

Ekos Brtnice

Efektivní bydlení

Model obaly

a dalších partnerů Elitavers – Sportovní akademie Jihlava.