Naši plavci poprvé na Krajské mistrovství Vysočiny

V sobotu se náš tým plavců  z Elitavers – Sportovní akademie Jihlava zúčastnil Krajského mistrovství Vysočiny v plavání. 

Celý tým plaval 50 m VZ (kraul) a někteří z nás si přidali i další disciplíny a štafety. Trenéři Libor a Terka byli na všechny závodníky a závodnice hrdí a s jejich výkony byli maximálně spokojení. Byla to velká radost, mít na závodech, tak velký tým.

Je to skvělý pocit mít kolem sebe, tak velký tým. Za Elitavers jsem jezdil na závody zatím sám, ale od teď se to mění. Máme tým plavců, který je schopný plavat na krajské úrovni a brzo bude na té republikové, možná evropské či olympijské. Plave s námi opravdu velké množství dětí, které mají plavání rádi a co nevidět dorostou do našeho závodního týmu“, řekl své postřehy Libor Kuchyňa hlavní trenér a závodník Elitavers.

Na sobotních závodech se navíc  Anetce Koutkové povedlo zvítězit na 50 m VZ (kraul) v kategorii holek r.n. 2008. Na to, že Anetka trénuje 2x týdně a to jednou u nás v Elitavers Jihlava na bazénu Demlova a podruhé v Havlíčkově Brodě, tak to je skvělý výkon. I ostatní plavci a plavkyně se rozhodně neztratili. Předvedli obrovskou bojovnost a touhu závodit.  


Sestava plavců Elitavers – Sportovní akademie Jihlavsa: Libor, Ondra, Dan, Maya, Emča, Stázi, Tomáš, Marťa, Míša, Anetka a trenéři Libor Kuchyňa a Tereza Musilová

 

Celkové výsledky 4904_Vysledky_Krajske_mistrovstvi_Vysociny_1_2_cast

Děkujeme našim partnerům za podporu MŠMT, Kraj Vysočina, město Jihlava, brtnická firma Ekos, Model – specialista na obaly, Efektivní bydlení a další.

JSME JEDEN TÝM, ELITAVERS TÝM