Nové plavání v Jihlavě s Plaveckou akademií Elitavers a zakončení kurzů plavání před prázdninami

Pro děti i dospělé nové plavání v Jihlavě s Plaveckou akademií Elitavers. Plavecké kurzy s Plaveckou akademií Elitavers probíhaly celý půlrok na bazénu Demlova v Jihlavě pod vedením bývalého reprezentanta v plavání Libora Kuchyni a jeho týmu instruktorek.

DSCN1798
To jsou plavci – Plavecká akademie Elitavers l 2015

 

Toto úterý a čtvrtek proběhly závěrečné lekce plaveckých kurzů Plavecké akademie Elitavers na bazénu Demlova v Jihlavě. Většina dětí, ale i dospělých, kteří naše kurzy navštěvují ve čtvrtek absolvovali během půl roku dvacet lekcí plavání. Na bazénu se sešly všechny výkonnostní kategorie od úplně malých začátečníků až po pokročilé plavce. Na každé hodině plavání jsme se zábavně a hravě učili nové plavecké dovednosti. Děti si užívaly vodní radovánky s možností osvojování základů plaveckých technik pod vedením zkušeného a dobře naladěného mladého týmu plaveckých instruktorů.

DSCN1682
Parta holek plave ráda spolu l Plavecká akademie

Tento týden však nadešel čas poslední lekce před letními prázdninami. Děti měly možnost ukázat své plavecké umění před rodiči, které si je vyfotili na památku do rodinného alba. Po této ukázce si děti zahrály vodní hry a poté si užívaly zasloužené volné zábavy v bazénu. Na konci hodiny byl slavnostní nástup v uvolněné atmosféře a malý plavci se mohli těšit na diplomy o úspěšném absolvování plaveckého kurzu. K tomu je čekala malá sladká odměna. Rodiče obdržely slevové karty do speciálního obchodu značkového oblečení Adidas Lion sportu, které jsou určeny výhradně pro členy sportovní a vzdělávací akademie Elitavers. Účastnit se našich akcí má i své výhody, díky našim partnerům, které naleznete zde http://www.elitavers.cz/sponzori/ můžete dostat i Vy svoji odměnu, stačí se jen přihlásit do našich programů. Dětem se závěrečná hodina moc líbila a nakonec ti nejstarší připravili překvapení (hození) pro vedoucího kurzu Libora v podobě závěrečné koupele v bazénu v oblečení.

DSCN1878
Čtvrteční kurzy v rodinné atmosféře, značka ideál.

Nové kurzy plavání v Jihlavě už od 15.září 2015 na bazénu Demlova s Plaveckou akademií Elitavers.

 

Plavecká akademie Elitavers už teď pro Vás připravuje nové kurzy od září.

 

Děkujeme všem za přízeň k naší nové Plavecké akademii Elitavers Jihlava a už teď se těšíme na nové plavecké šikuly na bazénu Demlova, kde proběhnou nové kurzy pro malé i velké, kteří mají rádi vodu a při tom se zábavně učí novým plaveckým dovednostem.
DSCN1801
Ještě zamávat a v září se těšíme třeba i na Vás

 

S přáním hezkých prázdnin Váš tým instruktorů plavání Plavecké akademie Elitavers Jihlava.