Novinka v sestavě obchodů s oblečením pro děti

Sehnat kvalitní oblečení pro děti není někdy jednoduché a my jsme rádi, že se v Jihlavě otevřela nová prodejna, kde najdete i kvalitní, sportovní oblečení pro děti všech kategorií.

Více info o obchodě nám napsala Hanka Javůrková – majitelka Batabi.

Náš obchod Batabi s dětským zbožím, doplňky a potřebami pro děti funguje od roku 2017. V naší nabídce najdete kvalitní bazarové/outletové zboží především od značek Next, George, Marks&Spencer, Gap, Ralph Lauren, Nike a další.

Stále pro Vás rozšiřujeme sortiment nového zboží. Z kterého u nás například najdete licenční oblečení, oblečení sportovních značek, stylové oblečení od značky Bestie a velmi kvalitní hand made šaty od specializované české značky. Dále se můžeme pochlubit jednou z nejširších nabídek od značky NUK v Jihlavě.

Sortiment stále přizpůsobujeme Vám našim zákazníkům. Zaměřujeme se na kvalitní produkty, neustále vyhledáváme neobvyklé a nové značky, které Vám přinesou užitek a potěšení Vás.

Těšíme se na společné setkání v našem obchodě v Jihlavě.  Ten se nachází v Globusu vedle Dělnického domu ve druhém patře. Výtah je hned u vchodu k dispozici. 

Více info na http://batabi.cz/