Právě teď v ELITAVERS

Přinášíme aktuální informace o organizaci sportovních programů v Elitavers – Sportovní akademii Jihlava a to v době po omezení sportovních aktivit způsobené koronavirem. Sejdeme se na sportovišti.

Od 11.5.2020 se uvolnili omezení a to umožňuje vrácení dětí na sportoviště. S dětmi chceme cvičit na venkovních sportovištích. Kvůli předpovědi počasí to tento týden bohužel vychází pouze na začátek sportovního programu Přípravky – ATLETIKY. 

ATLETIKA

Atletika – přípravka bude mít první trénink v úterý 12.5.2020 od 16.30 na venkovním hřišti ZŠ. Havlíčkova. 

Vzhledem k nepříznivé předpovědi jsme se s trenéry rozhodli středeční až páteční tréninky venku zkušit. Věříme, že zítra vyjde přepověď a pršet nebude. Chceme prostě začít. Těšíme se a hlavně jsme rádi, že se těší i naši svěřenci. 

Tréninky od 18.5.2020

  • V pondělí se naši svěřenci v programu Sportovní všestrannosti dětí sejdou na hřišti za školou T.G.Masaryka. První skupina od 16, druhá skupina od 17 a třetí od 18. Sraz vždy 10 min. před brankou vedle školy, jak jsme zvyklí. 
  • Úterý dopoledne 10 – 11 Dětské hřiště na hřišti. Ano budeme cvičit venku, když bude hezké počasí. Toto cvičení je pro děti od 1 do 3 let. V úterý ještě budeme mít trénink Atletiky – přípravky v tradičním čase, na tradičním místě. 
  • Středa odpoledne Sportovní všestrannost dětí na veknovním hřišti první skupina od 16 a druhá skupina od 17. 
  • Čtvrtek dopoledne Dětské hřiště na hřišti od 10 do 11. Cvičení pro nejmenší.
  • Speciální příprava plavců. Ještě plánujeme tréninkové skupině plavců udělat tréninky na suchu. Předběžně to vidíme na úterý od 15.30 do 16.30 a ve středu od 15:15. 
Tohle jsou všechny aktuální informace, které plánujeme. Podrobné informace najdete na svých emailech do konce týdne. Dále budeme každý den informovat na našich sociálních sítí a na webu. 

TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ NA SPORTOVIŠTI 

TÝM ELITAVERS