Prázdniny v pohybu 2019 s ELITAVERS jsou minulostí

Je léto 2019 a v Lezeckém centru v Jihlavě dnes skončily prázdniny v pohybu, které pořádá parta kolem Libora Kuchyni a ELITAVERS Sportovní akademie Jihlava. Je to už po páté, kdy si děti užívaly týden plný dobrodružství. Od roku 2014 je to dohromady přes tisíc malých sportovců. 

Tradiční základnou pro nás bylo Lezecké centrum Jihlava. Perfektní prostor, kde se celý rok schází horolezci a děti, které baví lezení. My využíváme tento prostor v létě, kde jsou pro nás k dispozici dvě velké místnosti pro sportování se zázemím a velká zahrada za domem.

Náš sportovní program funguje na principu příměstského tábora, kdy ráno děti přicházejí a odpoledne jdou domů. Letos jsme uspořádali 4 běhy, celkově s námi Prázdniny v pohybu 2019 prožilo přes 200 dětí.  

Program byl zaměřený na všestrannost, kamarádství, učení se novým dovednostem a zábavě. Prožili jsme turnaj v nudl hokeji, výpravu za dobrodružstvím, olympijský den, kreativní dopoledne, instruktáž na horolezecké stěně, závod v orientačním běhu a spoustu dalších zážitků a minipříběhů. 

Celé čtyři týdny jsou velmi náročné, ale krásné. 200 malých kamarádů dokáže neskutečně potěšit svými minipříběhy, kdy mají radost z každé maličkosti a jejich bezprostřednost a upřímnost je prostě super. Velké poděkování patří instruktorkám, které měly družstva dětí na starost, jedná se o Terku, Janču, Dádu, Vanesku, Romču, Káju, Marťu a Hanku. Je k nezaplacení, když se někdo věnuje dětem s radostí a vkládá svou energii do budoucnosti nás všech. Naše děti jsou budoucností naší země a nás všech. 

Už teď se všichni těšíme, až se sejdeme s některými sportovci na celoročních programech, které pořádá ELITAVERS Sportovní akademie Jihlava, na jednorázových akcích, kterých je spousty a aktuální info o nich naleznete na našem webu, nebo zase za rok na prázdninách v pohybu 2020. Většina dětí se k nám vrací a tábor bývá už v lednu rychle plný, tak si nezapomeňte rezervovat své místo včas.

Kdo by chtěl do ELITAVERS chodit celý rok, tak se může přihlásit na naše programy. V září začínáme a máme poslední volná místa. Pokud se dětem líbilo na lezecké stěně, tak vřele doporučujeme kurzy pro děti, které pořádá Lezecké centrum Jihlava, více info zde.

Dnes prázdniny v pohybu 2019 skončily. Všichni si odnášíme spousty zážitků, dobrodružství a čas trávený s kamarády a to je pozitivní. Během těchto dnů se děti bez větších problémů obejdou bez mobilních telefonů a tabletů a to je super. Mají totiž plno jiných zážitků, které je dělají šťastnými a na mobil si ani nevzpomenou. Děti nejvíce těší pozornost, kamarádství a hlavně spravedlnost, ta je pro ně nejdůležitější. Šéf a zakladatel Prázdnin v pohybu Libor je známý svojí přísností a nekompromisním přístupem k dětem, ale také důrazem na disciplínu, kamarádství a právě spravedlností. Tohle děti nejvíce oceňují a on i ostatní instruktorky jsou pro všechny děti kamarády, se kterými se rádi setkávají celý rok a mají je rádi.

Celý tým ELITAVERS přeje všem hezký zbytek léta a v září se těšíme na nástup na značkách na sportovištích.