PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2018

Příměstský tábor prázdniny v pohybu s Elitavers – Sportovní akademií Jihlava 2018

Elitavers – Sportovní akademie Jihlava organizuje i letos PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PRÁZDNINY V POHYBU pro všechny děti a to o letních prázdninách.

Vybrat si můžete ze čtyř termínů:
  • 16.7. – 20.7.2018
  • 23.7. – 27.7.2018
  • 30.7. – 3.8.2018 
  • 6.8. – 10.8.2018    

Omlouváme se, ale momentálně už je příměstský tábor obsazen, je o něj obrovský zájem a u nás mají přednost členové Elitavers Sportovní akademie Jihlava, kteří s námi sportují celý rok, ale nezoufejte, máme přihlášku online pro náhradníky a třeba se ještě nějaká místa uvolní nebo najdou 👍😀🏃‍♀️⛹️‍♂️🤸‍♀️🏆

Přihláška online pro náhradníky 

Prázdniny v pohybu s příměstským táborem, organizované Elitavers v Jihlavě, určené pro všechny děti od 4 do 14 let jsou tady! Letní prázdniny prožité s atraktivním programem pod vedením sportovních a kreativních instruktorek.                                                       Hlavní základna a místo, kde se budeme scházet každé ráno od 7:00 je příjemné a atraktivní prostředí Lezeckého centra Jihlava. Prostory centra si můžete prohlédnout na http://www.lezecke-centrum-jihlava.cz/.

Slibovaný atraktivní program bude zaměřený na všestrannost, sportování, kreativitu, interaktivní hraní, pohybové aktivity v přírodě, výuku nových dovedností, lezení na lezecké stěně pod vedením zkušeného instruktora a na další zajímavé aktivity.  Děti se mohou těšit na pozoruhodné exkurze, netradiční hry, spoustu dobrých kamarádů, zábavu, soutěžení, táborák a spousty dalších překvapujících zážitků. Program příměstského tábora tvoří a jeho hlavním pořadatelem je  Libor Kuchyňa,  bývalý reprezentant ČR v plavání a člen Integrovaného záchranného systému ČR, samozřejmě spolu s celým týmem Sportovní akademie Jihlava, bez kterých by se tábor nemohl uskutečnit. Těšit se tedy můžete na Terku, Aničku, Haničku, Janičku, Evičku a další známé tváře od nás. Poděkování také patří Honzovi Remsovi, který nám každé léto poskytne úžasný prostor Lezeckého centra, který vybudoval. 

Cena za jeden turnus je 1800 Kč za jedno dítě. Členové Elitavers  – Sportovní akademie Jihlava mají cenu 1600Kč. V ceně je zahrnuté stravování (svačina, oběd, 2.svačina), pitný režim, vstup na všechna sportoviště, služby sportovních a kreativních instruktorů.

Fotogalerie z příměstského tábora 2016

V případě zájmu o více informací nás prosím kontaktujte na info@elitavers.cz nebo na telefonním čísle +420 774 817 188. 

TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ S VÁMI
VÁŠ TÝM ELITAVERS – Sportovní akademie Jihlava