PRÁZDNINY V POHYBU 2020 – PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Prázdniny v pohybu 2020

Elitavers – Sportovní akademií Jihlava 

Elitavers – Sportovní akademie Jihlava organizuje i letos  PRÁZDNINY V POHYBU pro všechny děti a to o letních prázdninách.

 

PŘIHLÁŠKY OTEVŘENY

K dispozici je posledních pár volných míst na 2. a 3. termín přihláška viz níže. Pokud již nelze přihlášku vyplnit, prosím přihlašte se do přihlášky pro náhradníky.

Vybrat si můžete ze čtyř termínů: 

O Prázdniny v pohybu s Elitavers je obrovský zájem i v roce 2020. 

Prázdniny v pohybu s příměstským táborem, organizované Elitavers v Jihlavě, určené pro všechny děti od 4 do 14 let jsou tady! Letní prázdniny prožité s atraktivním programem pod vedením sportovních a kreativních instruktorek.                                                       Hlavní základna a místo, kde se budeme scházet každé ráno od 7:00 je příjemné a atraktivní prostředí Lezeckého centra Jihlava. Prostory centra si můžete prohlédnout na http://www.lezecke-centrum-jihlava.cz/.

Slibovaný atraktivní program bude zaměřený na všestrannost, sportování, kreativitu, interaktivní hraní, pohybové aktivity v přírodě, výuku nových dovedností, lezení na lezecké stěně pod vedením zkušeného instruktora a na další zajímavé aktivity.  Děti se mohou těšit na pozoruhodné exkurze, netradiční hry, spoustu dobrých kamarádů, zábavu, soutěžení, táborák a spousty dalších překvapujících zážitků. Program příměstského tábora tvoří a jeho hlavním pořadatelem je  Libor Kuchyňa,  bývalý reprezentant ČR v plavání a člen Integrovaného záchranného systému ČR, samozřejmě spolu s celým týmem Sportovní akademie Jihlava, bez kterých by se tábor nemohl uskutečnit. Těšit se tedy můžete na Terku, Aničku, Haničku, Janičku, Evičku a další známé tváře od nás. Poděkování také patří Honzovi Remsovi, který nám každé léto poskytne úžasný prostor Lezeckého centra, který vybudoval. 

Fotogalerie z příměstského tábora 2016

Cena 

  • Pro členy ELITAVERS (děti, které navštěvují celoroční programy Elitavers a mají zaplacené členství na rok 2020) – 1800 Kč. za dítě
  • Ostatní – 1990 Kč. za dítě 

V případě zájmu o více informací nás prosím kontaktujte na info@elitavers.cz nebo na telefonním čísle +420 774 817 188. 

TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ S VÁMI
 TÝM ELITAVERS