PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2017

Příměstský tábor prázdniny v pohybu s Elitavers Akademy 2017

Elitavers Akademy – sportovní akademie Jihlava pořádá i letos PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PRÁZDNINY V POHYBU pro všechny děti a to o letních prázdninách.

Vybrat si můžete ze čtyř termínů:
  • 17.7. – 21.7.2017 – TERMÍN JE VYPRODANÝ
  • 24.7. – 28.7.2017 – TERMÍN JE VYPRODANÝ
  • 31.7. – 4.8.2017 – TERMÍN JE VYPRODANÝ
  • 7.8. – 11.8.2017 – TERMÍN JE VYPRODANÝ

OMLOUVÁME SE, ALE VŠECHNY TERMÍNY JSOU VYPRODANÉ.  O TÁBOR JE VELKÝ ZÁJEM A U NÁS MAJÍ PŘEDNOST  NAŠI ČLENOVÉ A PAK TI CO S NÁMI BYLI MINULÝ ROK. 40 NOVÝCH MÍST V NOVÉM 4. TERMÍNU BYLO VYPRODANÝCH BĚHEM JEDNOHO DNE! VYPLATÍ SE SLEDOVAT NAŠE INFORMAČNÍ KANÁLY – WEB A FACEBOOK, STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY – https://www.facebook.com/elitaversakademy/.          

Prázdniny v pohybu s příměstským táborem, pořádané Elitavers Akademy v Jihlavě, určené pro všechny děti od 4 do 14 let jsou tady! Letní prázdniny prožité s atraktivním programem pod vedením sportovních a kreativních instruktorek.                                                       Hlavní základna a místo, kde se budeme scházet každé ráno od 7:00 je příjemné a atraktivní prostředí Lezeckého centra Jihlava. Prostory centra si můžete prohlédnout na http://www.lezecke-centrum-jihlava.cz/.

Slibovaný atraktivní program bude zaměřený na všestrannost, sportování, kreativitu, interaktivní hraní, pohybové aktivity v přírodě, výuku nových dovedností, lezení na lezecké stěně pod vedením zkušeného instruktora a na další zajímavé aktivity.  Děti se mohou těšit na pozoruhodné exkurze, netradiční hry, spoustu dobrých kamarádů, zábavu, soutěžení, táborák a spousty dalších překvapujících zážitků. Program příměstského tábora tvoří a jeho hlavními vedoucími jsou oba zakladatelé Sportovní akademie Jihlava Pavel a Libor, tedy bývalý reprezentanti ČR v judu a plavání a členové Integrovaného záchranného systému ČR, samozřejmě spolu s celým týmem Sportovní akademie Jihlava, bez kterých by se tábor nemohl uskutečnit. Těšit se tedy můžete na Terku, Aničku, Haničku, Janičku, Evičku a další známé tváře od nás. Poděkování také patří Honzovi Remsovi, který nám každé léto poskytne úžasný prostor Lezeckého centra, který vybudoval. 

Cena za jeden turnus je 1800 Kč za jedno dítě, v případě účasti sourozenců nebo zaplacení obou turnusů sleva. Členové Elitavers Akademy – sportovní akademie Jihlava mají cenu 1550Kč. V ceně je zahrnuté stravování (svačina, oběd, 2.svačina), pitný režim, vstup na všechna sportoviště, služby sportovních a kreativních instruktorů.

Fotogalerie z příměstského tábora 2016

V případě zájmu o více informací nás prosím kontaktujte na info@elitavers.cz nebo na telefonním čísle +420 774 817 188.

Všechny termíny jsou aktuálně beznadějně vyprodané a to účastníky minulého tábora nebo členy Elitavers Akademy – Sportovní akademie Jihlava, kteří mají jako jednu z výhod členství možnost přednostního přihlášení na akce pořádané Elitavers Akademy. Další výhodou členů je lepší cena. Staňte se členem Elitavers Akademy a našimi fanoušky na FACEBOOKU a nic Vám neuteče,  jako bonus můžete čerpat naše výhody za věrnost :). 

TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ S VÁMI
VÁŠ TÝM ELITAVERS AKADEMY