DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ V TĚLOCVIČNĚ program pro děti s Elitavers 

TĚŠÍME SE NA VÁS! T+L

AKTUÁLNÍ INFO:  Startujeme 14.1.2020

  • cvičíme v úterý 9 – 10
  • čtvrtek 9 – 10 a 10 – 11. 

Díky a těšíme se na setkání v tělocvičně. L+T

Dětské hřiště v tělocvičně je nový program pro děti předškolního věku spolu s doprovodem. Děti od 1 do 3 let se mohou účastnit spolu se svými maminkami, tatínky, babičkami, dědy, sourozenci atd. nového programu v tělocvičně na bazénu E.Rošického v Jihlavě, kde se od 9:00 můžou každé úterý (NOVĚ I VE ČTVRTEK) zapojit do zajímavého programu, který připravuje tým Elitavers.

Část programu bude zaměřena na přirozený vývoj získávání nových pohybových dovedností, na rozvoj koordinačních schopností a to vše pomocí různých her. Druhá část bude organizována jako volná hra dětí ve velkém prostoru tělocvičny, k dispozici budou žíněnky, míče, různé prolézací dráhy a to vše pod dozorem lektorky Terky.

Vezměte si s sebou obuv do tělocvičny, chuť si zacvičit a dobrou náladu. Prostory a program zařídíme my.

Sraz je každé úterý v 8:50 před bazénem E.Rošického v   Jihlavě. Nově také ve čtvrtek, kdy je sraz v 9:50 a cvičení probíhá od 10 do 11. 

POZOR! NOVĚ SI MUSÍ KAŽDÝ SVÉ MÍSTO ZAREZERVOVAT A TO NÁSLEDUJÍCÍM ZPŮSOBEM:

  • DEN PŘED CVIČENÍM NEJDŘÍVE V 8:00 ODESLAT REZERVAČNÍ EMAIL NA ADRESU detskehriste@elitavers.cz a uvést jméno dítěte a doprovodu. Každý dostane během dne odpověď, jestli má místo rezervované nebo ne.

První hodina ZDARMA

 

Fotogalerie programu pro děti                                                                                 „Dětské hřiště v tělocvičně“

ZDE:  fotogalerie facebook

sejdeme se v tělocvičně

             

ELITAVERS  – SPORTOVNÍ AKADEMIE JIHLAVA