DĚTSKÉ HŘIŠTĚ

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ V TĚLOCVIČNĚ program pro děti s Elitavers Akademy

TĚŠÍME SE NA VÁS! T+L

ZAČÍNÁME PO PRÁZDNINÁCH 12.9.2017 

Dětské hřiště v tělocvičně je nový program pro děti předškolního věku spolu s doprovodem. Děti od 1 do 3 let se mohou účastnit spolu se svými maminkami, tatínky, babičkami, dědy, sourozenci atd. nového programu v tělocvičně na bazénu E.Rošického v Jihlavě, kde se od 9:00 můžou každé úterý (NOVĚ I VE ČTVRTEK) zapojit do zajímavého programu, který připravuje tým Elitavers Akademy.

Část programu bude zaměřena na přirozený vývoj získávání nových pohybových dovedností, na rozvoj koordinačních schopností a to vše pomocí různých her. Druhá část bude organizována jako volná hra dětí ve velkém prostoru tělocvičny, k dispozici budou žíněnky, míče, různé prolézací dráhy a to vše pod dozorem lektorky Terky.

Vezměte si s sebou obuv do tělocvičny, chuť si zacvičit a dobrou náladu. Prostory a program zařídíme my.

Sraz je každé úterý v 8:50 před bazénem E.Rošického v   Jihlavě. Nově také ve čtvrtek, kdy je sraz v 9:50 a cvičení probíhá od 10 do 11. 

POZOR! NOVĚ SI MUSÍ KAŽDÝ SVÉ MÍSTO ZAREZERVOVAT A TO NÁSLEDUJÍCÍM ZPŮSOBEM: DEN PŘED CVIČENÍM NEJDŘÍVE V 8:00 ODESLAT REZERVAČNÍ EMAIL NA ADRESU detskehriste@elitavers.cz a uvést jméno dítěte a doprovodu. Každý dostane během dne odpověď, jestli má místo rezervované nebo ne.

První hodina ZDARMA 

Cena jedné lekce pro členy Elitavers Akademy je 40Kč – více informací o členství na http://www.elitavers.cz/clenstvi/

Cena pro nečleny je 60Kč za lekci.

 

Každé dítě obdrží průkazku do které si sbírá razítka.

Knížečka pro děti
Knížečka na razítka holky
hÅ™iÅ¡tÄ› knÃ-žeÄ-ka - kluk
Knížečka na razítka kluci

 

 

Fotogalerie programu pro děti                                                                                 „Dětské hřiště v tělocvičně“

ZDE:  fotogalerie facebook

sejdeme se v tělocvičně

              Váš tým

ELITAVERS AKADEMY – SPORTOVNÍ AKADEMIE JIHLAVA