První pomoc

První pomoc s Elitavers Akademy

panak+eli
první pomoc Elitavers Akademy

Jedním z hlavních cílů Elitavers Akademy je zvyšování prestiže znalosti první pomoci a prohloubení znalosti efektivní první pomoci, tak aby vznikl příměr – první pomoc no –

“ ten, kdo je znalec první pomoci a umí pomoc zachránit život, je pro nás všechny hrdinou“

Pravidelně také Libor Kuchyňa pořádá projekt Zachraň život s městem Jihlava, který je podpořen  z dotace Zdravého města a MA 21 Statutárního města Jihlava. Ne jinak tomu je i letos. O prázdninách máme tento program v Lezeckém centru Jihlava. Setkáváme se vždy ve středu v 16:30. Přijít může každý. Seminář první pomoci je zdarma a to díky podpoře Zdravého města. Zamluvte si svůj termín (19.7.,26.7.,2.8.,9.8.) na kuchyna@elitavers.cz. Omezená kapacita.

 

  

Elitavers Akademy připravuje různé akce a semináře na téma efektivní první pomoci u široké veřejnosti.

V programu Elitavers Akademy se připravuje několik projektů, které budou zaměřeny na problematiku první pomoci více již brzy na našem webu.

Momentálně nabízíme kurzy první pomoci pro rodiny, jednotlivce, skupiny, školy, společnosti a jiné zájemce, dle individuálních požadavků.

Pro více informací a individuální vytvoření nabídky nás neváhejte kontaktovat na info@elitavers.cz

 

Zajímavý článek o záchraně dítěte díky poskytnutí kvalitní první pomoci si můžete přečíst na tomto odkazu: http://www.elitavers.cz/zachrana-zivota-maleho-ditete-po-telefonu-i-takova-je-prace-na-zos/