Sportovní programy Elitavers září 2018

Startujeme v září! Přihlašte se už dnes na sportovní programy Elitavers – Sportovní akademií Jihlava a umožněte svým dětem sportovat v příjemném kolektivu kamarádů pod vedením mladého týmu trenérů a trenérek. Plavání, atletika a všeobecná sportovní příprava.

Volná místa pro nové členy v našich sportovních programech od září 2018.  O sportovní programy s Elitavers – Sportovní akademií Jihlava je každoročně velký zájem a členská místa bývají vyprodaná, proto si rezervujte své místo včas. Přihlášky otevřeny! Vybírat můžete z…

PLAVÁNÍ

Věnujeme se všem druhům plavání. Najdete u nás: 

Více informací a možnost přihlášek zde!

Všechny plavecké tréninky a lekce probíhají pro vedením Libora Kuchyni, stále aktivního plavce, hlavního trenéra naší sportovní akademie a bývalého reprezentanta ČR v plavání. Na trénincích mu pomáhá mladý tým instruktorek.

 

VŠEOBECNÁ SPORTOVNÍ PŘÍPRAVA DĚTÍ

Věnujeme se všestrannému rozvoji pohybových dovedností dětí od 3 let. Našim cílem v tomto programu je seznámení dětí s různými sportovními odvětvími (atletika, gymnastika, míčové hry, florbal, agility, parkour atd.). Cvičení probíhá pod vedením šéftrenérky Terky Musilové a týmu instruktorek.
CVIČÍME V JIHLAVĚ
TĚLOCVIČNA ZŠ. T.G. MASARYKA

PONDĚLÍ

16:00 – 17:00 děti od 3 do 6 let – velká tělocvična 

17:00 – 18:00 děti od 3 do 6 let – velká tělocvična

18:00 – 19:00 děti od 6 do 14 let – velká tělocvična. 

TĚLOCVIČNA ZŠ. KŘÍŽOVA

STŘEDA

16:00 – 17:00 děti od 3 do 6 let – velká tělocvična 

17:00 – 18:00 děti od 3 do 6 let – velká tělocvična

Více informací a možnost přihlášek zde!

ATLETIKA – PŘÍPRAVKA

Atletika – přípravka je určena pro všechny děti, které chtějí zkusit „královnu sportu“ Atletiku a mít možnost rozvíjet své dovednosti. Smíšená tělesná aktivita, všestrannost, radost ze hry (závodu) nad zájmy vysoké výkonnosti a řeholi organizovaného tréninku hlavně ve věku dětí mateřských a základních škol. Zvládat základy atletiky, to je dobrý začátek pro pozdější sportovní specializaci (florbal, fotbal, hokej atd.). Tréninky Atletiky – přípravky budou probíhat pod vedením zkušené trenérky Petry Šimánkové (Švecové).

CVIČÍME V JIHLAVĚ

Hřiště u ZŠ. Březinova (zimní období – tělocvična ZŠ.Havlíčkova)

ÚTERÝ – startujeme 11.9.2018

16:00 – 17:00 děti od 6 do 10 let

Hřiště (upřesníme během srpna) zimní období (tělocvična ZŠ.T.G. Masaryka)

STŘEDA – startujeme 12.9.2018 

17:00 – 18:00 děti od 6 let do 10 let

Více informací a možnost přihlášek zde!

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ V TĚLOCVIČNĚ

Oblíbené cvičení pro děti od 1 roku s doprovodem. Tradičně cvičíme v úterý a ve čtvrtek dopoledne v tělocvičně na bazénu Rošického. Děti zde s radostí využívají velkého prostoru tělocvičny, kde se mohou volně rozběhnout. Pohyb to je radost.

Všechny naše programy probíhají díky podpoře:

Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Kraje Vysočina, Statutární město Jihlava, Ekos Brtnice, Efektivní bydlení, Model a dalších partnerů Elitavers – Sportovní akademie Jihlava.