STAŇ SE ČLENEM ELITAVERS

HLÁSÍME, poslední volná místa ve sportovních programech Elitavers – Sportovní akademie Jihlava. Od září 2020 se rozjedou sportovní programy ELITAVERS v plné síle a už dnes je možnost přihlásit se na sportování s námi. 

Většina míst je u nás obsazena stávajícími členy, ale vždy se snažíme rozšiřovat kapacity, tak aby u nás mohli sportovat všichni zájemci. Možnost přihlášek u jednotlivých sportů. 

PLAVÁNÍ 

Více informací o plavání v našem oddílu plavání a možnost přihlášek naleznete na webové stránce plaveckého oddílu ZDE. Plavání pro děti i dospělé. 

 

SPORTOVNÍ VŠESTRANNOST DĚTÍ 

Více informací o  oddílu sportovní všestrannosti dětí a možnost přihlášek naleznete na webové stránce sportovní všestrannosti ZDE.  Děti milují objevování nových zážitků. V našem oddíle se snažíme děti provázet základy různých sportů a pohybových dovedností, tak aby mohly v sobě objevit vášeň pro ten svůj sport. Tréninky vede Terka společně s týmem instruktorů. 

 

ATLETIKA

Více informací o našem oddílu Atletiky a množnost přihlášek naleznete na webové stránce Atletického  oddílu ZDE. Atletika pro děti je hlavně radost z pohybu. 

 

JÓGA DĚTEM

Program Jóga dětem je skvělým programem, který pohladí duši každého dítěte.  Více informací  a přihlášky ZDE
Trenérka Ája se těší na všechny kamarády, kteří rádi cvičí na karimatce. 

 

TRIATLON 

Pro všechny zájemce o triatlon máme připravené tréninky plavání a individuální konzultace pro další sporty. Plavání je základ dobrého triatlonu. Vedeme plavecké tréninky pro všechny triatlonisty všech věkových a výkonnostních kategorií. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na info@elitavers.cz. 

SEJDEME SE NA SPORTOVIŠTI