Tento týden v Elitavers – Sportovní akademii Jihlava

Tento týden v Elitavers nás čeká několik akcí. Některé celoroční programy mají poslední hodinu v tomto školním roce. Ve středu se potom připojíme k největší běžecké akci v ČR. Olympijský běh v Jihlavě pořádá naše akademie. 

V pondělí nás čeká poslední tréninková hodiny Všeobecné sportovní přípravy, kterou pořádáme v tělocvičně ZŠ TGM v Jihlavě. Tréninky začínají v 16:00 a končí v 19:00, dle věkových a výkonnostních skupin. Děti čeká zajímavý program s odměnou na konci.  V tento den čeká poslední trénink v tomto školní roce i plavce, je také čeká zajímavý program s odměnou na konci. Na všechny poslední hodiny se mohou přijít nakouknout i rodiče nebo další zájemci. 

Plavci našeho plaveckého oddílu.

Úterý dopoledne už nebude Dětské hřiště v tělocvičně pro nejmenší sportovce, oni mají poslední hodinu naplánovanou na čtvrteční lekci od 10 do 11. Plavci úterní hodiny mají konečnou lekci a čeká je netradiční program před zraky rodičů, kteří se tradičně chodí dívat.

Olympijský běh v Jihlavě 2017

Středa to je velký den pro běžce. Všichni z naší akademie budou chystat Olympijský běh. To je největší běžecká akce v ČR a do Jihlavy ji přivedl náš zakladatel Libor Kuchyňa. Dopoledne závodí pro radost děti ze základních škol. Start jejich závodů je dle kategorií naplánovaný na 10:00. Odpolední závody pro veřejnost začínají od 16:00 prezentací, která končí v 17:10. Start dětských závodů bude po 17 hodině. Hlavní závod dospělých vystartuje v 18:00. Přihlášky na tento závod byly možné jenom předem a na jihlavský závod je přihlášeno přes 200 běžců a běžkyň.  Plavání ani cvičení v tento den už není. Pokud jste nestihli poslední hodinu minulý týden, tak nám napište a můžete si společně s dětmi přijít pro odměnu za celoroční aktivitu na náhradní lekci v jiný den. Více info a domluva na info@elitavers.cz

Dětské hřiště v tělocvičně již od roku 2014

Čtvrtek bude patřit avizované poslední hodině Dětského hřiště v tělocvičně, které se odehraje v tělocvičně na bazénu Rošického a to v obvyklém čase od 10 do 11. Očekáváme plnou tělocvičnu nejmenších sportovců, kteří si k nám chodí užívat radost z pohybu. Odpoledne nás čeká závěrečná hodina plavání dětí a pak i dospělých. Na bazén se tradičně chodí dívat rodiče našich svěřenců. 

Pátek opět patří závěrečným hodinám plavání. Prvně to je plavání rodičů s nejmenšími plavci a pak plavecký trénink. 

Celý červen u nás v akademii věnujeme také přípravě velké letní akci  Příměstského tábora – prázdnin v pohybu, který máme v červenci i v srpnu a tradičně se ho zúčastní naši členové i další zájemci, kterých

Holky na příměstském táboře 2017

je každý rok víc a víc. Z toho máme obrovskou radost, protože nás to s dětmi opravdu baví. Prázdniny v pohybu, to není žádná nuda. 

Plánujeme a vymýšlíme celý rok, ale v těchto dnech je to velmi intenzivní. Připravujeme nové věci od září 2018 a pracujeme na rozšiřování stávajících programů a vylepšování naší práce. Momentálně máme přes 350 členů a pořád se rozšiřujeme. Chybí nám vlastní prostory, které by nám ulehčily práci, ale i tak se nám daří velmi dobře. Vedeme děti k radosti z pohybu a u plavců se nám podaří mít i nějaký ten úspěch na závodech. Od září chceme rozšířit závodní tým, ale zatím nemáme prostor na Rošického velkém bazénu, ale věříme, že se nám ho povede získat, protože pro rozvoj našeho závodního týmu je to nezbytné a i pro tým triatlonistů velmi důležité. V naší akademii je už teď spousty talentovaných dětí, které to mohou ve sportu dotáhnout opravdu daleko, ale musíme jim k tomu vytvořit kvalitní podmínky.

Nové informace o budoucnosti našich programů budeme postupně zveřejňovat na našem webu a facebooku. Pokud si potřebujete ověřit nějakou informaci nebo by Vás něco zajímalo o naší činnosti nebo programech, které pořádáme, tak nás neváhejte kontaktovat na kuchyna@elitavers.cz

JSME JEDEN TÝM, ELITAVERS TÝM