Triatlon Jihlava

TRITRAINING JIHLAVA – oddíl triatlonu

Triatlonový oddíl Tritraining Jihlava pod hlavičkou Sportovní akademie Jihlava vzniká na podzim roku 2015, tak aby byl připraven na novou triatlonovou sezónu 2016. Navazuje na působení projektu Tritraining.cz Tomáše Bednáře a rozšiřuje jeho působení. Tomáš Bednář se věnuje triatlonu více než 20 let a tak oddíl triatlonu je logické vyústění jeho triatlonové kariéry. Předávání zkušeností a možnost triatlonového tréninku s (pod jeho vedením) jedním z nejlepších triatlonistů na dlouhých distancích posledních 15 let pro sportovce v Jihlavě a okolí, všech věkových a výkonnostních kategoriích.

Triatlon je krásný sport, kde se mísí tři disciplíny plavání, cyklistika a běh. Možnost závodit v přírodě v různých koutech světa je velké dobrodružství s velkým uspokojením po úspěšném absolvování závodu, výsledek je až na druhém místě.

Triatlonový Tritraining tým nabízí zázemí menšího triatlonového oddílu, kde si můžete vyzkoušet triatlonový trénink se zkušenými závodníky, využití možnosti trénování pod zkušenými trenéry, kteří mají bohaté závodní zkušenosti ve svých sportech, pomoc při sestavení „termínovky“ triatlonových závodů a pomoc při prvních závodech. Poradíme vám jak na to ve vašich triatlonových začátcích.

Náš triatlonový tým má již naplánovanou kompletní sezónu a většinu závodů absolvuje v zahraničí. Závody v Rakousku, Německu, Itálii a Izraeli sebou přinášejí veliké zážitky s naprosto perfektním pořadatelským komfortem u jednotlivých závodů. Čeká nás i několik soustředění. Pár závodů absolvujeme i v ČR a dle možností zajistíme přípravu na závod a přihlášení.

Možnost podpory ze strany našich partnerů z řady cyklistického, běžeckého, triatlonového a výživového vybavení.

V případě zájmu přidat se do našeho oddílu triatlonu nás kontaktujte na email triatlon@elitavers.cz , nábor nových členů probíhá celoročně a uvítáme každého, kdo má rád sport a chce si užít krásu nového sportu triatlonu, výkonnostní ani věkové hranice nemáme, výsledek je u nás až na druhém místě! 

Triatlon Jihlava – TRITRAINING JIHLAVA (NOVĚ JSME REGISTROVANÍ I V ČESKÉ TRIATLONOVÉ ASOCIACI)