Kolokurzy pro děti

Každé dítě jezdí na kole a je skvělé, že je tu v Jihlavě první kurz pro děti, který je zaměřen na bezpečné ovládání kola zaměřený na děti s Elitavers - Sportovní akademií Jihlava.

Nové tréninky - přihlášky online otevřeny!

• JEZDÍME V JIHLAVĚ

Místo - Jihlava - lokalita Skalky, Českého mlýna, Heulos
    sraz - 16:00 před plátnem na letním kině (délka tréninku 60 min.)

Tréninky květen - červen (celkem 8x - členství 990 Kč)
    Pokud nebude kurz naplněn možno jednorázových vstupů - 150 Kč/ lekce

• Tréninkový den - středa ( 7.5., 12.5., 19.5., 26.5., 2.6., 9.6., 16.6., 23.6.)

• Změna termínu vyhrazena - jezdíme skoro za každého počasí

• Pro sportovce od 7 let

• Přihláška zde  - omlouváme se, momentálně jsou tréninky obsazeny - připravujeme nové skupiny, kde bude kapacita rozšířena

Individuální tréninky

• děti i dospělí - kontaktujte nás na info@elitavers.cz

Trenérka

• Denisa Bartizalová - Od malička se věnuje několika sportům, ale číslo 1 pro ni vždy byla cyklistika. Asi v pěti letech začala s bikrosem (BMX) a postupně přešla k silniční, dráhové a horské cyklistice (MTB). Ve všech disciplínách se dostala do reprezentace, ale srdcovou záležitostí pro ni byla horská kola, která nakonec upřednostnila. Během let absolvovala několik světových pohárů, kde byla schopná se umístit i do top10. Mezi tím se s rodinou odstěhovala do Itálie, kde spíše závodila na silnici...