Úspěšná sobota na Aprílové vlnce

23.04.2024
Znojmo si tuto sobotu proměnilo v dějiště plaveckých bojů, kde se na novém 25m bazénu uskutečnil tradiční Aprílový mítink. Náš tým, Elitavers Jihlava, se do soutěží pustil s velkým elánem a odhodláním a nebyl to marný boj. Naši závodníci David P., Anetka, Jindra, Adélka, Oskar, Adam, David S., Maty a Marek předvedli skvělé výkony a domů si přivezli cenné zkušenosti a několik cenných medailí.

Nejenže naši plavci sbírali medaile, ale také týmový duch byl na neuvěřitelně vysoké úrovni. Atmosféra mezi závodníky a podpora od trenérů a rodičů, kteří dorazili povzbudit naše mladé plavce, byla jedinečná a přispěla k pozitivnímu zážitku z celého mítinku.

Tento úspěch je jasným důkazem, že týmová práce a vzájemná podpora jsou stejně důležité jako individuální výkony. S takto silným týmovým duchem a nepřetržitou prací na zlepšování dovedností našich plavců se již nyní těšíme na další závody, kde si Elitavers Jihlava určitě opět věří na dosažení skvělých výsledků.

Poděkování patří všem, kdo se na přípravě a průběhu závodů podíleli. Naše úsilí pokračuje a další tréninky a závody nás čekají již za rohem. Naši závodníci si zaslouží obdiv a uznání za jejich výkony a nasazení, a my jako tým jsme na ně velmi pyšní. Těšíme se na další úspěchy, které společně, jako Elitavers Jihlava, určitě dosáhneme.