Prázdniny v pohybu 2024

Aktuální info 

Léto se blíží a náš tým už nyní pečlivě připravuje bohatý a zajímavý program. Každý z účastníků si zde jistě najde svou oblíbenou činnost. Aktuálně se věnujeme vyřizování plateb za tábor. Všem přihlášeným byl odeslán e-mail s platebními údaji. Pokud jste e-mail neobdrželi, prosím, kontaktujte nás na ahojleto@elitavers.cz a my vám informace pošleme. Děkujeme všem, kteří již zaplatili. Ti, kteří požadovali fakturu pro zaměstnavatele, vězte, že na nich pracujeme a prodloužili jsme lhůtu pro splatnost. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. Pokud byste měli zájem o změnu termínu, nebo chcete místo pro další kamarády zájemce, dejte nám prosím vědět. Snažíme se vše vyřešit k vaší spokojenosti.

Všeobecné informace 

Připravte se na nezapomenutelné léto 2024 s naším prázdninovým programem "Prázdniny v pohybu", který je určený pro děti ve věku od 4 do 14 let! Zažijte vzrušení a dobrodružství s naším atraktivním programem, speciálně navrženým tak, aby rozvíjel všestrannost a kreativitu. Vaše děti se mohou těšit na sportovní aktivity, pohybové hry v přírodě, interaktivní zábavu a dokonce i na lezení na lezecké stěně pod dohledem zkušeného instruktora. Navíc každý den bude plný nových dovedností, vzrušujících her a nezapomenutelných zážitků s kamarády sportovci.

Program "Prázdniny v pohybu" je hrdě představován pod vedením Libora Kuchyni, bývalého reprezentanta ČR v plavání a člena Integrovaného záchranného systému ČR. Tento prázdninový program organizují Libor a Terka Kuchyňovi ve spolupráci s Elitavers - Sportovní akademií Jihlava a týmem instruktorů a instruktorek.

Speciální poděkování patří Honzovi a Katce Remsovým za poskytnutí úžasného prostoru Lezeckého centra, které je ideálním místem pro naše dobrodružství a zábavu. Připojte se k nám pro léto plné přátelství, soutěžení a nezapomenutelných okamžiků. Nechte vaše děti objevovat svět v inspirujícím prostředí s "Prázdninami v pohybu"!

  • Místo základny: Lezecké centrum Jihlava - Strojírenská 4/7
  • Každý rok je obrovský zájem o náš příměstský sportovní kemp "Prázdny v pohybu"

Cena: 2 990 Kč

    Členové Elitavers - Sportovní akademie Jihlava (ti co mají zaplacené aktuálně členství pro celoroční sportovní programy) - 2 590 Kč


Přihlášky

  • v prvním kole dostanou možnost přihlášení účastníci Prázdnin v pohybu v minulém roce - email v následujících dnech s odkazem na přihlášení
  • druhé kolo členové Elitavers - Sportovní akademie Jihlava 
  • uvolněnou kapacitu zveřejníme zde na webu v pondělí 22.1.2024

PRÁZDNINY V POHYBU

Jak to u nás vypadá? 

Představujeme vám nezapomenutelné léto 2024 s naším programem "Prázdniny v pohybu" – kde každá vteřina znamená dobrodružství! Stejně jako v předešlých letech 2021 a 2022, 2023 kdy jsme společně prožili neuvěřitelných 1 200 000 vteřin plných radosti, pohybu a kamarádství, i letos slibujeme vzrušující a pestrý program pro vaše děti.

U nás v "Prázdninách v pohybu" se vaše děti mohou těšit na léto plné zábavy, nových zážitků a přátelství. Nabízíme širokou škálu aktivit – od sportovních her, přes kreativní dílny, až po dobrodružné výpravy do přírody. Náš program je navržen tak, aby podporoval rozvoj dětí ve všech směrech, zatímco se baví a učí nové dovednosti.

Těšíme se na všechny malé i větší kamarády, kteří se k nám připojí. Připojte se k nám a nechte vaše děti zažít léto, o kterém budou vyprávět po zbytek roku! "Prázdniny v pohybu" – to je místo, kde každá vteřina přináší nezapomenutelný zážitek.
Příklad programu 

7:00 - 8:00 příchod na tábor
8:00 - 9:00 Ranní aktivity
9:00 - 9:45 Trénink sportovní všestrannost
9:45 - 10:15 Svačina 
10:15 - 11:15 Turnaj v nudl - hokeji 
11:15 - 12:15 Biatlonová střelnice, lukostřelba. biatlon 
12:15 - 12:45 Oběd (kuřecí maso, rýže)
12:45 - 13:30 Odpolední pauza po obědě (klidové hry, čtení knih)
13:30 - 14:30 Výběrové aktivity (basketbal, florbal, tvoření malování) 
14:30 - 15:00 Svačina 
15:00 - 16:00 Deskové hry
16:00 - 16:30 odchod z tábora 

Platbu příměstského kempu lze hradit ze zaměstnaneckých benefitů. 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na ahojleto@elitavers.cz

Doporučujeme uzavřít pojištění storno poplatků u některé z pojišťoven (cena je cca. 250 Kč.) 

SEJDEME SE NA SPORTOVIŠTÍCH