Prázdniny v pohybu 2021

Již tradiční prázdninový program pro všechny děti od 4 do 15 let plánujeme uskutečnit i v roce 2021. Slibovaný atraktivní program bude zaměřený na všestrannost, sportování, kreativitu, interaktivní hraní, pohybové aktivity v přírodě, výuku nových dovedností, lezení na lezecké stěně pod vedením zkušeného instruktora a na další zajímavé aktivity. Děti se mohou těšit na pozoruhodné exkurze, netradiční hry, spoustu dobrých kamarádů, zábavu, soutěžení, táborák a spousty dalších překvapujících zážitků. Program Prázdnin v pohybu tvoří a jeho hlavním pořadatelem je Libor Kuchyňa, bývalý reprezentant ČR v plavání a člen Integrovaného záchranného systému ČR, samozřejmě spolu s celým týmem Sportovní akademie Jihlava, bez kterých by se tábor nemohl uskutečnit. Těšit se tedy můžete na Terku, Janču a další známé tváře od nás. Poděkování také patří Honzovi Remsovi, který nám každé léto poskytne úžasný prostor Lezeckého centra, který vybudoval. 

  • Místo základny: Lezecké centrum Jihlava - Strojírenská 4/7

Cena: 2090 Kč

    Členové Elitavers - Sportovní akademie Jihlava (ti co mají zaplacené aktuálně členství pro celoroční sportovní programy) - 1900 Kč

PRÁZDNINY V POHYBU

Jak to u nás vypadá? 

Radost z pohybu, kamarádství a pestrý program. To bylo 1 200 000 vteřin na Prázdninách v pohybu 2020 a ne jinak tomu bude v roce 2021. Těšíme se na všechny malé i větší kamarády. Léto plné zábavy a nových zážitků.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@elitavers.cz

SEJDEME SE NA SPORTOVIŠTÍCH