Prázdniny v pohybu 2023

Již tradiční prázdninový program pro všechny děti od 4 do 15 let plánujeme uskutečnit i v roce 2023. Slibovaný atraktivní program bude zaměřený na všestrannost, sportování, kreativitu, interaktivní hraní, pohybové aktivity v přírodě, výuku nových dovedností, lezení na lezecké stěně pod vedením zkušeného instruktora a na další zajímavé aktivity. Děti se mohou těšit na netradiční hry, spoustu dobrých kamarádů, zábavu, soutěžení a spousty dalších překvapujících zážitků. Program Prázdnin v pohybu tvoří a jeho hlavním pořadatelem je Libor Kuchyňa, bývalý reprezentant ČR v plavání a člen Integrovaného záchranného systému ČR, samozřejmě spolu s celým týmem Sportovní akademie Jihlava, bez kterých by se tábor nemohl uskutečnit. Těšit se tedy můžete na Terku, Janču a další známé tváře od nás. Poděkování také patří Honzovi Remsovi, který nám každé léto poskytne úžasný prostor Lezeckého centra, který vybudoval. 

  • Místo základny: Lezecké centrum Jihlava - Strojírenská 4/7
  • všechny termíny Prázdnin v pohybu 2023 jsou obsazeny - děkujeme. Každý rok je obrovský zájem o náš příměstský sportovní kemp. Letos se místa obsadili v rekodním čase. Být členem celoročních sportovních programů se vyplatí, všichni tito členové mají přednosntí přihlášení a slevu. Přidejte se k nám a sportujte na našich sportovních programech - přihlášky zde. 

Cena: 2 790 Kč

    Členové Elitavers - Sportovní akademie Jihlava (ti co mají zaplacené aktuálně členství pro celoroční sportovní programy) - 2 400 Kč


PRÁZDNINY V POHYBU

Jak to u nás vypadá? 

Radost z pohybu, kamarádství a pestrý program. To bylo 1 200 000 vteřin na Prázdninách v pohybu 2021 i 2022 a ne jinak tomu bude v roce 2023. Těšíme se na všechny malé i větší kamarády. Léto plné zábavy a nových zážitků.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@elitavers.cz

Doporučujeme uzavřít pojištění storno poplatků u některé z pojišťoven (cena je cca. 250 Kč.) 

SEJDEME SE NA SPORTOVIŠTÍCH