Novinky

 

Dnes 12.5.2022 odpadá Jóga dětem na ZŠ TG Masaryka. Náhradní hodina proběhne 2.6.2022.

Cyklistická sezóna je v plném proudu, a o víkendu nás na Vysočině čeká SP na horských kolech, který se jede ve Vysočina Aréně. Určitě se zajeďte podívat, je to skvělý zážitek.

Dnes jdeme tento týden naposled na sportoviště. Máme trénink plavání, atletiky a sportovní všestrannosti. Další dny nás čeká velikonoční odpočinek. Sportoviště jsou zavřená z důvodu Velikonočních prázdnin a sportovní programy se tedy nekonají. Na sportovištích se opět potkáme v úterý 19.4.2022.

V minulých dnech jsme si konečně užívali jarních dní, které byli plné slunce a tepla. V takovém počasí se chodí na tréninky s radostí. Už se těšíme až budeme trénovat venku. V článku máme aktuální informace o našich aktivitách.

Možná je ještě brzo, ale už víme, že jsou v Jihlavě první maminky s dětmi. Proto jsme připraveni pro ukrajinské děti, které dorazily aktuálně do ČR mít k dispozici místa v našich sportovních programech, myslíme si, že by jim pohyb s kamarády v přátelském prostředí mohl udělat radost. Jsou to přece jenom děti, které pohyb milují a to bez...

Dnes začíná druhé pololetí sportovního programu Jóga dětem pod vedením Andreji Balvínové. Dnešní, úvodní hodina je spojena. Starší i mladší skupina mají svoji hodinu od 16 do 17, jak jsme informovali všechny přihlášené na email. Těšíme se na setkání na sportovišti.

V pondělí, po jarních prázdninách, se opět rozjedou všechny sportopvní programy v Elitavers - Sportovní akademii Jihlava. V našem trenérském týmu jsou pořád dozvuky karantén a komplikací kolem covidu, ale tento týden zatím počítáme s rozvrhem sportovních programů, tak jak jsme zvyklí. Těšít se můžete na tréninky plavání, atletiky, sportovní...

Tento týden jsou na Vysočině jarní prázdniny, a to znamená, že všechny sportovní programy u nás v Elitavers - Sportovní akademii neprobírají. Sportoviště ve školách jsou zavřené, a proto se potkáme po prázdninách. Sportovní programy se rozjedou zase 21.2.2022 podle rozvrhů jednotlivých programů. Těšíme se na setkání na sportovištích.

Jak tento týden na sportovištích v Elitavers - Sportovní akademii Jihlava. Koukněte v článku na plán na tento týden. Program proběhne pouze s jednou změnou u Sportovní všestrannosti.