Novinky

 

Další ročník velmi oblíbeného sportovního kempu příměstského typu je tady! Prázdniny v pohybu začínají 15. července 2024. Připravili jsme pro vás čtyři turnusy plné báječného programu pro malé i větší sportovce. Tým nadšených instruktorů a instruktorek je připraven na start a my už se moc těšíme na zahájení.

Vážení rodiče a milí sportovci, rádi bychom vám upřímně poděkovali za vaši aktivní účast a podporu během uplynulého sportovního školního roku. Vaše děti se staly součástí naší sportovní akademie, kde klademe důraz na radost z pohybu, učení se nových dovedností a budování přátelství s ostatními mladými sportovci.

Ve středu 19. června 2024 se po celé republice uskutečnila velká běžecká akce v České republice – Olympijský běh. Tento rok se akce konala na více než 100 místech po celé zemi a přilákala přes 12 tisíc běžců. Jedním z míst, kde se běh konal, byla i Jihlava, kde se tato akce stává tradiční událostí pro celé rodiny.

Tradiční běžecká akce v Jihlavě startuje ve středu 19.6.2024. Potřebné informace o organizaci naleznete v článku. Těšíme se na všechny nadšené běžce a jejich příznivce.

Jihlava, 8. června 2024 – Areál Českého mlýna v Jihlavě se stal středobodem rodinné zábavy a sportovního nadšení během nezapomenutelného Dne s Krajem Vysočina. Toto výjimečné odpoledne, které spojilo radost z pohybu, dobré hudby a vynikajícího jídla, přilákalo stovky návštěvníků. Velmi hezkým bodem programu byl rodinný závod Koloběh dvojic,...

O víkendu 25. a 26. května 2024 se v Jihlavě konalo Krajské mistrovství Kraje Vysočina v plavání, které tradičně hostil bazén Rošického. Tato prestižní akce, která každý květen přitahuje nejlepší plavce z regionu, zaznamenala letos účast 164 plavců a plavkyň ze šesti oddílů. Mezi nimi se obzvláště vyznamenal tým Elitavers Jihlava, jenž do závodů...

Kraj Vysočina chystá v areále Český mlýn v Jihlavě v sobotu 8. června 2024 odpoledne plné zábavy, pohybu a dobré hudby. Od 15.00 do 20.30 hodin ožije areál přehlídkou sportů, které si bude moci každý vyzkoušet. Tréninkem biatlonové střelby provede děti krajský maskot Zajíc. Veřejnost se může těšit na nabídku dobrého jídla včetně lokálních produktů,...

s radostí vás zveme na další ročník rodinného závodu Koloběh dvojic 2024, který se uskuteční v rámci velké rodinné akce Den s Krajem Vysočina. Tento skvělý den plný zábavy a sportovního vyžití proběhne v malebném areálu Českého mlýna v Jihlavě.