Novinky

 

Novinkou pro letošní Prázdniny v pohybu 2021 je KOLOKEMP, pro všechny milovníky cyklistiky ideální program na léto. Příměstské cyklistické soustředění - přihlášky otevřeny.

Oblíbený prázdninový, příměstský kemp pro děti od 4 do 14 let bude i letos. Přihlášky jsou otevřeny a volná místa, která byla uvolněna pro přednostní přihlášení, jsou k dispozici. O Prázdniny v pohybu bývá veliký zájem a každý rok jsou místa rychle obsazena. Stejně je to i letos, kdy první termín máme už obsazený. Tak neváhejte a rychle se hlaste. ...

Je tu druhé kolo přednostního přihlášení na PRÁZDNINY V POHYBU 2021. Online formulář pro přednostní přihlášení mají členové Elitavers - sportovní akademie Jihlava na svých emailech (zkontrolujte spam). 20.1.2021 od 20:00 přihlášky pro ostatní na webu.

Máme tu leden a je naší milou povinností vám oznámit, že jsme otevřeli přednostní přihlášení na PRÁZDNINY V POHYBU 2021. Online formulář pro přednostní přihlášení mají účastníci Prázdnin v pohybu 2020 na svých emailech (zkontrolujte spam).

PF 2021

01.01.2021

Tento rok zdál se nám poněkud rozmarný, přesto jsme spolu s našimi sportovci zvládli zažít skvělé #prazdninyvpohybu2020 a netradiční přerušované celoroční sportování
Bude na co vzpomínat, loučíme se s rokem 2020, každá krize jednou skončí a my se těšíme na nové příležitosti, zážitky, sportovní a jiné společné akce v roce 2021
Tým #elitaversjihlava ...

Máme tu další změnu v organizaci sportování. ČR opět spadlo do 4 stupně PES a to od pátku 18.12.2020. to znamená, že dnes máme poslední trénink plavání v roce 2020. V pátek už jsou bazény opět uzavřeny a trénink musíme zrušit.

Organizovat sportovní programy budeme tento týden skoro stejně jako ten minulý, jen s drobnou změnou u plavání. Těšíme se na všechny sportovce co mohou trénovat.

Organizovat sportovní programy, tak aby vyhověly všem nařízením není opravdu lehké. Naše přání je, aby co nejvíce sportovců mohlo trénovat bez výraznějších omezení. Bohužel to není možné a možná nás naopak čekají zase přísnější opatření. Přesto dnes informujeme, jak budeme tento týden na sportovištích. Není to nic extra, ale aspoň něco.

Dnes se naše republika dostává do 3 stupně PES a to znamená, že se uvolňují opatření i pro sportování. Dnes má tedy první trénink plavání skupina sportovně kondičních a závodních palvců a to od 18 do 19 na bazénu Demlova. Platí pro plavce, kteří v tento den plavali před uzavřením bazénů. Tréninky samozřejmě neprobíhají bez omezení a různých...