Novinky

 

Sportovní programy v Elitavers - Sportovní akademii Jihlava. Týden od 25.10. do 29.10. na sportovištích. Podrobné informace v článku.

Dnes se uskuteční trénink cyklistiky v areálu letního kina. Sraz před plátnem. Více informací mají členové od paní trenérky na svých emailových adresách.

Všechny sportovní programy v Elitavers - Sportovní akademii Jihlava už mají své pravidelné tréninky. Aktuální informace vždy na našem webu nebo na emailech členů. Pokud nám počasí dovolí, budou sportovní programy atletiky a sportovní všestrannosti venku.

Venku už je pěkná zima, v tělocvičně to bude při cvičení prima. V úterý 5.10.2021 začíná cvičení mini - Dětské hřiště v tělocvičně s Elitavers - Sportovní akademie Jihlava.

Tento týden začínají sportovní programy plavání. Potkáme se na bazénu Demlova i na bazénu Rošického. Ve čtvrtek začíná i Jóga dětem. Pokračuje atletika a cyklistika.

Ve středu 8.9.2021 se po celé republice konala největší běžecká akce v ČR. Olympijský běh byl na více než 80 místech v naší zemi. Celkem běželo 71 130 běžců. Běželo se i v Jihlavě. Celorepublikovým pořadatelem je Český olympijský výbor. Lokálně ho v Jihlavě pořádá Elitavers - Sportovní akademie Jihlava. V Jihlavě už je to tradiční závod, který je...

Prázdniny skončily a nás čeká nová etapa sportování, a tak se vracíme zpátky na sportoviště. Věříme, že nás čeká sportování bez větších omezeních. Prostě sportování, závodění, zábava, kamarádství a učení se novým dovednostem v ELITAVERS - Sportovní akademii Jihlava. Všechny důležité informace v článku, nebo na emailech přihlášených členů.

Po prázdninách se vracíme zpátky na sportoviště. Věříme, že nás čeká sportování bez větších omezeních. Prostě sportování, závodění, zábava, kamarádství a učení se novým dovednostem v ELITAVERS - Sportovní akademii Jihlava. Všechny důležité informace v článku, případně během tohoto týdne na emailech členů.

Uteklo to jako voda a Prázdniny v pohybu 2021 jsou minulostí. Stovky malých i větších kámošů a kámošek s námi trávili své prázdninové chvíle. Nás to moc těší a věřte, že nás to hodně bavilo a už dnes se zase těšíme na setkání. Buď na Prázdninách v pohybu 2022, nebo hned od září na celoročních programech Elitavers - Sportovní akademie Jihlava. ...