Novinky

 

Soutěž s naším oddílem cyklistiky je prodloužena do konce dubna. Počasí kolu moc během velikonoc nepřálo a tak jsme se rozhodli soutěž o hodnotné ceny prodloužit do 30.4.2021.

Trenérka našeho oddílu cyklistiky Denisa si připravila pro všechny sportovce Velikonoční výzvu vo.2 mini závod pro všechny sportovce bez ohledu na věk a výkonnost - závodíme o věcné ceny. Další informace v článku.

Novinkou pro letošní Prázdniny v pohybu 2021 je KOLOKEMP, pro všechny milovníky cyklistiky ideální program na léto. Příměstské cyklistické soustředění - přihlášky otevřeny.

Oblíbený prázdninový, příměstský kemp pro děti od 4 do 14 let bude i letos. Přihlášky jsou otevřeny a volná místa, která byla uvolněna pro přednostní přihlášení, jsou k dispozici. O Prázdniny v pohybu bývá veliký zájem a každý rok jsou místa rychle obsazena. Stejně je to i letos, kdy první termín máme už obsazený. Tak neváhejte a rychle se hlaste. ...

Je tu druhé kolo přednostního přihlášení na PRÁZDNINY V POHYBU 2021. Online formulář pro přednostní přihlášení mají členové Elitavers - sportovní akademie Jihlava na svých emailech (zkontrolujte spam). 20.1.2021 od 20:00 přihlášky pro ostatní na webu.

Máme tu leden a je naší milou povinností vám oznámit, že jsme otevřeli přednostní přihlášení na PRÁZDNINY V POHYBU 2021. Online formulář pro přednostní přihlášení mají účastníci Prázdnin v pohybu 2020 na svých emailech (zkontrolujte spam).

PF 2021

01.01.2021

Tento rok zdál se nám poněkud rozmarný, přesto jsme spolu s našimi sportovci zvládli zažít skvělé #prazdninyvpohybu2020 a netradiční přerušované celoroční sportování
Bude na co vzpomínat, loučíme se s rokem 2020, každá krize jednou skončí a my se těšíme na nové příležitosti, zážitky, sportovní a jiné společné akce v roce 2021
Tým #elitaversjihlava ...

Máme tu další změnu v organizaci sportování. ČR opět spadlo do 4 stupně PES a to od pátku 18.12.2020. to znamená, že dnes máme poslední trénink plavání v roce 2020. V pátek už jsou bazény opět uzavřeny a trénink musíme zrušit.