Novinky

 

Celá naše akademie přeje sportovcům, rodičům a přátelům našich sportovních programů šťastný nový rok 2023, který určitě bude zase plný, nejen, spotovních zážitků s kamarády.

Podle hluku, vycákané vody a spousty dětí poznáte, že se nacházíme na bazéně Demlova v Jihlavě a začínáme středeční trénink. Je 14.12. tři hodiny odpoledne a už se všichni pomalu schází u bazénu. Den před tréninkem byly rozeslány pozvánky, že dnes mohou bazén navštívit i rodiče. Ti pozvání přijali a přišli podpořit v tréninku své děti.

Blíží se nám Vánoční prázdniny, a tak přinášíme informace, jak se budeme potkávat na sportovištích v následujících dnech. Koukněte na informace v článku.

Na mikulášské pondělí dorazily děti hned v plné parádě. Dostaly od nás odměnu za výkon, anebo na ně přišel čert s Mikulášem? Venku 5.12. v 16hod. sychravé počasí a my jsme natěšeni na naše svěřence ve vyhřáté tělocvičně na ZŠ T.G Masaryka, kde právě zahajujeme program sportovní všestrannosti pro děti. Oblíbený program sportovců, díky jeho...

Plavecký bazén v Jihlavě hostil uplynulý víkend Krajské mistrovství Kraje Vysočina v plavání. Závodu se zúčastnilo 179 plavců a plavkyň různých věkových i výkonnostních kategorií z Kraje Vysočina. Náš tým reprezentovalo 18 kluků a 11 holek. Náš tým byl na závodech vidět.

Dnes je státní svátek a naše sportovní programy neprobíhají. Užijte si volného dne. Sportoviště jsou zavřené. V pátek 18.11.2022 tréninky jsou normálně.

V sobotu 12.11.2022 se uskutečnily závody v plavání Vysočina cup 2022 ve Žďáře nad Sázavou. Závody se uskutečnily na zdejším bazénu, který je nově zrekonstruovaný a závodějí je tam příjemné. Plavecké závody jsou tradičně velmi dobře připravené a vládne tam pozitivní atmosféra. Velké poděkování patří pořadatelům z místního oddílu, kteří závody...