Novinky

 

Tento týden se opět sejdeme na sportovištích. Začínají sportovní programy sportovní všestrannosti, atletiky a jógy dětem. Plavání a cyklistika pokračuje, dle rozvrhu. Více informací o tomto týdnu na sportovištích v článku.

Sportovní zábava pro celou rodinu. První cyklistický MTB závod pro děti v Jihlavě, 4 kilometrový běžecký závod pro ostatní přírodním terénem. Biatlonová střelnice, další sportoviště a sele na ohni k obědu, další občerstvení pro účastníky závodu, členy Elitavers a jejich přátelé zdarma.

Tento týden začíná sportovní program plavání. Sejdeme se na bazénu Demlova v Jihlavě a taky na bazénu Rošického. Tréninky cyklistiky pokračují podle rozpisu. Ostatní programy začínají až další týden.

Dnes v našem Bike parku na Demlovce startuje cyklistika pro děti. Starší kategorie má trénink od 16:00, mladší kategorie od 17:00. Na všechny sportovce se těší trenér Jarda.

Po prázdninách se vracíme zpátky na sportoviště. Věříme, že nás čeká sportování bez větších omezeních. Prostě sportování, závodění, zábava, kamarádství a učení se novým dovednostem v ELITAVERS - Sportovní akademii Jihlava. Všechny důležité informace v článku, případně během tohoto týdne na emailech členů.

Sportovní kempy Prázdniny v pohybu 2022 jsou ve své polovině. Dvě party sportovců mají své kempy za sebou, dvě ještě před sebou. Tradiční letní program pro menší i větší sportovce.

Na našem webu jsou momentálně otevřené přihlášky pro všechny naše sportovní programy, kromě cyklistiky, kde přihlášky otevřeme v následujících dnech. Všichni zájemci o sportování v naší akademii mají možnost se přihlásit. Rezervujte si své místo včas, první sportovní programy mají své přihlášky pro obrovský zájem už uzavřené.

Tento týden nás čeká poslední sportování v našich sportovních programech před letními prázdninami, kde se potkáme na sportovním příměstském kempu Prázdniny v pohybu 2022. Program tohoto týdne u nás najdete v článku.

Je červen a to je měsíc, kdy řešíme přihlášky na sportovní programy na školní rok 2022/2023. Momentálně všem stávajícím členům přišla online přihláška do emailu na přednostní přihlášení, které mají do 18.6. respektive do 21.6.2022. Email většinou končí ve spamu nebo hromadných zprávách. Akceptujeme pouze řádně vyplněné přihlášky na online...