Cvičení mini

Dětské hřiště v tělocvičně je program pro děti předškolkového věku spolu s doprovodem. Děti od 1 do 3 let se mohou účastnit spolu se svými maminkami, tatínky, babičkami, dědy, sourozenci atd. programu v tělocvičně na bazénu E.Rošického v Jihlavě, kde se můžou každé úterý a čtvrtek zapojit do zajímavého programu, který připravuje tým Elitavers a je určen pro nejmenší sportovce. 

Část programu bude zaměřena na přirozený vývoj získávání nových pohybových dovedností, na rozvoj koordinačních schopností a to vše pomocí různých her. Druhá část bude organizována jako volná hra dětí ve velkém prostoru tělocvičny, k dispozici budou žíněnky, míče, různé prolézací dráhy a to vše pod dozorem lektorky Terky, Káji nebo další spolupracovníků. 

 • Vezměte si s sebou obuv do tělocvičny, chuť si zacvičit, pití a dobrou náladu. Do tělocvičny je zákaz vstupu s jídlem!

POZOR! SPORTUJEME TAKY OD LEDNA 2023 - TĚŠÍME SE NA VŠECHNY NEJMENŠÍ SPORTOVCE - BUDE TO ZÁBAVA JAKO KAŽDÝ ROK 

TĚŠÍME SE NA VŠECHNY MALÉ SPORTOVCE

 • CVIČÍME V JIHLAVĚ

  Tělocvična bazén Rošického 

  ÚTERÝ - 9:00 - 10:00

  děti od 1 do 3 let

  ČTVRTEK - 10:00 - 11:00

  nově i čas 9:00 - 10:00  

  děti od 1 do 3 let

Trenérky

 • Tereza Kuchyňová - Terka vede toto cvičení od roku 2014. Je zkušenou trenérkou a instruktorkou. Sportu se jako sportovec a trenér věnuje desítky let. Začínala v Sokole, hrála volejbal, dělala Parkour.    detskehriste@elitavers.cz
 • Kája Musilová - trenérka a maminka dvou dětí, která vás bude provázet tímto sportovním programem

Rezervace místa na hodinu cvičení

Místo na cvičení je možné si rezervovat vždy před cvičením. Rezervace je nutná na každou hodinu z důvodu lepší organizace hodiny a omezené kapacity. 

Přihláška úterý 9 - 10

Přihláška čtvrtek 9 - 10

Přihláška čtvrtek 10 - 11