Cvičení mini

Dětské hřiště v tělocvičně je program pro děti předškolkového věku spolu s doprovodem. Děti od 1 do 3 let se mohou účastnit spolu se svými maminkami, tatínky, babičkami, dědy, sourozenci atd. programu v tělocvičně na bazénu E.Rošického v Jihlavě, kde se můžou každé úterý a čtvrtek zapojit do zajímavého programu, který připravuje tým Elitavers a je určen pro nejmenší sportovce. 

Část programu bude zaměřena na přirozený vývoj získávání nových pohybových dovedností, na rozvoj koordinačních schopností a to vše pomocí různých her. Druhá část bude organizována jako volná hra dětí ve velkém prostoru tělocvičny, k dispozici budou žíněnky, míče, různé prolézací dráhy a to vše pod dozorem lektorky Terky.

 • Vezměte si s sebou obuv do tělocvičny, chuť si zacvičit, pití a dobrou náladu. Do tělocvičny je zákaz vstupu s jídlem!

POZOR! SPORTUJEME TAKY OD LEDNA 2023 - TĚŠÍME SE NA VŠECHNY NEJMENŠÍ SPORTOVCE - BUDE TO ZÁBAVA JAKO KAŽDÝ ROK 

TĚŠÍME SE NA VŠECHNY MALÉ SPORTOVCE

 • CVIČÍME V JIHLAVĚ

  Tělocvična bazén Rošického 

  ÚTERÝ - 9:00 - 10:00

  děti od 1 do 3 let

  ČTVRTEK - 10:00 - 11:00

  děti od 1 do 3 let

Trenérky

 • Tereza Kuchyňová - Terka vede toto cvičení od roku 2014. Je zkušenou trenérkou a instruktorkou. Sportu se jako sportovec a trenér věnuje desítky let. Začínala v Sokole, hrála volejbal, dělala Parkour.    detskehriste@elitavers.cz
 • Kája Musilová - trenérka a maminka dvou dětí, která vás bude provázet tímto sportovním programem

Rezervace místa na hodinu cvičení

Místo na cvičení je možné si rezervovat vždy den před cvičením. Rezervace je nutná z důvodu lepší organizace hodiny a omezené kapacity.