Drop Cup v Jihlavě: Tým Elitavers Jihlava plaval ve více disciplínách

13.05.2024

Sobotní plavecký mítink Drop Cup v Jihlavě se stal skvělou příležitostí pro mladé naděje plavání narozené mezi lety 2010 a 2015. Tento den byl plný sportovního ducha a přátelské rivalitě, kde se soutěžilo v široké škále disciplín. Na programu byly závody na 100 metrů volný způsob, prsa, znak a motýlek, dále 200 metrů polohový závod a 400 metrů volný způsob pro starší závodníky. Mladší účastníci měli možnost ukázat své umění v 50 metrů volný způsob, 50 metrů znak a 100 metrů polohový závod.

Tým Elitavers Jihlava byl tentokrát reprezentován bohatým zástupem nadšených plavců a plavkyň, včetně Martina, Adama, Kuby, Anitky, Iny, Adélky, Anežky, Oskara, Mikiho Vladimíra, Evy, Toma, Dana, Vojty, Marka, Báry, Jindry, Šárky, Matyho, Elen, Amálky, Káji, Valči, Magdy a trenéři Libor a Hanka.

Závodníci z našeho týmu předvedli skvělé výkony a domů si odvezli řadu skvělých zkušeností a výsledků. Tato široká škála disciplín umožnila každému plavci předvést své dovednosti v oblastech, ve kterých exceluje, ale i nové zkušenosti v disciplínách, které nejsou tolik oblíbené. 

Organizace Drop Cupu byla na velmi dobré úrovni a všichni zúčastnění přispěli k tomu, aby se závody staly nezapomenutelným zážitkem pro všechny mladé plavce. Děkujeme organizátorům, trenérům a všem závodníkům za skvělý den plný sportu a přátelství.

Těšíme se na další výzvy a úspěchy, které náš tým Elitavers Jihlava určitě dosáhne ve světě plavání. Naši závodníci si zaslouží pochvalu za výkony a odhodlání, které prokázali, a my jako tým jsme na ně velmi pyšní. Příští závody nás čekají již za rohem, a jsme připraveni znovu ukázat naše kvality na Mistrovství Kraje Vysočina v plavání.