Aktuální info 26.11.2020

26.11.2020

Situace kolem pandemie coronaviru se zlepšuje, přesto není úplně jasné, kdy se budeme moc vrátit ke sportování v našich programech. Každý týden situaci sledujeme a vyhodnocujeme. Momentálně je možné sportovat na venkovních sportovištích a to ve skupině po 6 sportovcích. Vzhledem k velmi chladnému počasí zatím tuto variantu nevyužíváme. Věříme, že se budeme moc brzo potkávat na sportovištích.

Kvůli nařízení Vlády ČR jsme na začátku října museli přerušit všechny sportovní programy ELITAVERS. Jak to situace dovolí, plynule navážeme na tréninky tam kde jsme je přerušili. O stejnou délku se prodlouží platnost členství. 

Pokud Vláda ČR v neděli zveřejní přesné informace o možnosti sportování v následujících dnech a sport bude mít samostatnou tabulku PES, ze které bude jasné, jak se sportování bude organizovat, tak se vás budeme snažit včas informovat. 

Rádi bychom, aby se sportovat dalo kontinuálně bez dalších měsíčních přerušení. V první řadě bychom chtěli obnovit tréninky pro skupinu závodních a sportovních plavců a starších dětí. Vše se bude odvíjet od nařízení Vlády ČR a omezení počtu sportovců na sportovištích. 

Další informace v následujících dnech budeme členům zasílat na emaily a dávat na naše mediální kanály.