Tento týden na sportovištích

03.01.2022

Vítejte v novém roce. Sportovní programy Elitavers - sportovní akademie Jihlava jedou hned od 3.1.2022. Podrobnější informace naleznete v článku. 

PLAVÁNÍ 

Plavecký trénink pro skupiny neplavců, základního plavání, plavání pro pokročilé, sportovně kondičního plavání i tréninky závodní skupiny jsou, dle rozvrhu na bazénu Demlova a Rošického stejně jako v roce 2021. 

Na tréninku se sejdeme už dnes. 3.1.2022.

Prosíme všechny, aby dodržovali aktuální opatření a přispěli k hladkému průběhu tréninků a sportování dětí, o které nám všem jde a byli bychom velmi neradi, aby se sportování muselo zase omezovat. Děkujeme za spolupráci.  

JÓGA DĚTEM

Tento sportovní program začne až 20.1.2022. Neuskutečněné tréninky se přesunou do druhého pololetí a nahradí se. Více informací přijde členům tohoto sportovního programu na email během tohoto týdne. Děkujeme za pochopení.

Atletika 

Tréninky v úterý a ve středu budou v tělocvičně už tento týden. Těšíme se na setkání. 

Sportovní všestrannost dětí 

Tento program jede také hned od 3.1.2022. Těšíme se na všechny sportovce. 

Cvičení mini - Dětské hřiště v tělocvičně 

Sportovní program pro nejmenší sportovce se rozběhne od 11.1.2022. Přihlášky a více informací na Cvičení mini


Těšíme se na všechny, setkání na sportovišti je vždy pozitivní, a i v roce 2022 si užijeme hodně zábavy, spousty kamarádů, naučíme se nové dovednosti a potrénujeme ty získané v minulosti. Pohyb je náš život. Nejdůležitější není vyhrávat. Nejdůležitější je mít dlouhodobý, pozitivní vztah k pohybu a získat pohybové a sportovní dovednosti, které se budou hodit po celý život. Celý život se totiž hýbeme, a to co se pozitivně naučíme v mladí, ve stáří rádi využijeme. 

SEJDEME SE V ELITAVERS