Krajské mistrovství Vysočiny v plavání

24.11.2021

V sobotu se na bazénu Rošického v Jihlavě konalo Krajské mistrovství Kraje Vysočina v plavání. Náš tým reprezentovalo 16 závodníků a závodnic. Bohužel kvůli nemoci nebo karanténě se závodů nemohlo zúčastnit dalších 12 závodníků. I tak byl pro nás závod velmi povedený. 

Kluci i holky z týmu Elitavers - Sportovní akademie Jihlava se v sobotu sešli v 7:45 před bazénem a společně s trenéry Liborem a Terkou se vydali užít si společné zážitky. 13 závodníků z našeho týmu si odbylo závodní premiéru. 

Přes úvodní nervozitu zvládli své závody velmi dobře. Někteří dokonce tak dobře, že si z Krajského mistrovství odvezli umístění na stupních vítězů. Z toho máme radost, ale u nás v akademii je větší radost, když se všem daří a posouvají své vlastní limity dál. 

Tým ELITAVERS
Tým ELITAVERS

Franta, Jakub, Oskar, Mikuláš, Eva, Petra, Tomáš, Ella, Adam, Vojta, Dan, Lucka, Bára, Elenka, Magda, Valerie a trenéři Libor s Terkou. Náš tým zvládl závod na jedničku. Nikdo nebyl diskvalifikovaný, všichni ve svém závodě bojovali na hranici svých limitů a získávali cenné zkušenosti do dalších závodů, které věříme, že nás čekají. 

Celkové výsledky:

Náš závodní tým se rozšiřuje a my jsme za to moc rádi. Je vidět, že se z naší přípravky plavání rekrutují dobří plavci, kteří mají plavání moc rádi a to je ten nejlepší výsledek. To ostatní už je jen takový bonus. Tréninky plavání máme každý den a to pro všechny věkové i výkonnostní kategorie. Více informací na www.bezvaplavani.cz.

Závodní skupinu starších plavců čeká Krajské mistrovství Kraje Vysočina tuto sobotu a neděli. Zatím je za náš tým přihlášeno 25  plavců a plavkyň, tak uvidíme, jak se nám bude dařit. V sobotu jsme na bazénu Rošického v Jihlavě a v neděli jedeme do Pelhřimova. Držte nám palce.