Pozvánka na rodinný závod KOLOBĚH DVOJIC 2024

20.05.2024

Milí přátelé,

s radostí vás zveme na další ročník rodinného závodu Koloběh dvojic 2024, který se uskuteční v rámci velké rodinné akce Den s Krajem Vysočina. Tento skvělý den plný zábavy a sportovního vyžití proběhne v malebném areálu Českého mlýna v Jihlavě.

Závod Koloběh dvojic je ideální příležitostí pro rodiny, aby si společně zasportovaly a užily si aktivní den v krásném prostředí. Akce je otevřena pro všechny věkové kategorie a je navržena tak, aby si ji mohli užít jak děti, tak dospělí. Na trasu závodu se můžete vydat s kýmkoli z rodiny - s rodiči, sourozenci či prarodiči.

Pro účastníky je startovné dobrovolné, což znamená, že si můžete sami určit, jakou částkou chcete přispět. Naším cílem je, aby se zúčastnilo co nejvíce rodin a všichni si odnesli nezapomenutelné zážitky.

Přihlášky na závod jsou již k dispozici online. Nezapomeňte se včas zaregistrovat, abyste si zajistili místo v tomto populárním závodě.

Těšíme se na setkání se všemi našimi členy i novými tvářemi. Přijďte si s námi užít sportovní den plný radosti a přátelské atmosféry.

Přejeme vám hezké dny a těšíme se na viděnou!

S pozdravem,

Tým organizátorů Koloběh dvojic 2024