Prázdniny v pohybu 2021 se loučí

19.08.2021

Uteklo to jako voda a Prázdniny v pohybu 2021 jsou minulostí. Stovky malých i větších kámošů a kámošek s námi trávili své prázdninové chvíle. Nás to moc těší a věřte, že nás to hodně bavilo a už dnes se zase těšíme na setkání. Buď na Prázdninách v pohybu 2022, nebo hned od září na celoročních programech Elitavers - Sportovní akademie Jihlava. 

12 tisíc minut radosti z pohybu, kamarádství, srandy, zábavy, sportovních výkonů, učení se nových dovedností, soutěží, malování, šití, tvoření, nudl - hokeje, vystupování z komfortní zóny, pocení, dobrého jídla, pití, nových zážitků a mnoho dalšího, co se sem nevešlo. To byly tradiční Prázdniny v pohybu 2021 - sportovního kempu pro malé, větší i výkonné sportovce s partou kamarádu a kamarádek od Elitavers. 

Krásný, velký prostor v Lezeckém centrum Jihlava je ideálním místem, kde je naše základna už sedm let. Tento neuvěřitelný prostor vybudoval kapitán Honza Remsa a my jsme moc rádi, že v létě tady můžeme být. Doporučujeme navštívit Lezecké centrum po celý školní rok, kdy je zde lezení pro děti i dospělé. U naší základny je i velká, krásná zahrada s řekou. Tohle je ideální místo, kde s dětmi trávíme nejvíce času, sportujeme, hrajeme hry, poznáváme přírodní krásy a užíváme si volný čas na sluníčku. Chytáme vitamín D, ten je hodně důležitý při celkové kondici našeho organizmu.

Tisíc vteřin naplněných zážitky strávených s malými i většími sportovci, to je pořádná dávka vteřin. Byla to jízda, která už je každoroční tradicí od roku 2015.

Tým Elitavers pro #Prázdninyvpohybu2021 tvořili tradičně hlavní dvě opory a vedoucí instruktorky Terka a Janča, kteří se společně s šéfem sportovního kempu Liborem podílí na celoroční přípravě programu a organizaci Prázdnin v pohybu. Velkou pomocí jim byli Kristýna, Dáda, Lada, Šárka, Denča, Míša, Lukáš, Stázi, Tomáš, Anička i Lenka. Všem patří obrovské poděkování. Je vidět, že práce s dětmi je baví a jsou pro děti kamarády i těmi co je provází programem.

Tým instruktorek a instruktorů
Tým instruktorek a instruktorů

Klíčem k úspěchu tohoto týmu je umět správně reagovat na danou situaci, vnímat, pozorovat a jednat s respektem ke každému sportovci bez rozdílu. Každá společně strávená chvíle s našimi sportovci nám umožňuje poskládat střípky do mozaiky, které pak tvoří fungující partu, kde každý jedinec má své místo. Nikdo není víc než tým. Říká zakladatel Elitavers - Sportovní akademie Jihlava Libor Kuchyňa. 

V Elitavers - Sportovní akademii Jihlava sportujeme celoročně. S dětmi, mládeží i dospělými, se potkáváme u nás na sportovních programech, které pořádáme už od roku 2014. Od září se po prázdninové pauze rozjedou všechny sportovní programy. Plavání, atletika, sportovní všestrannost dětí, jóga, cyklistika i triatlon má své celoroční tréninky. Více informací naleznete na Programy.

O sportovní programy je velký zájem a zbývá minimum volných míst. Místo si je třeba rezervovat včas. My se snažíme místo najít pro všechny sportovce co mají zájem a každý rok přidáváme místa navíc, ale kapacita sportovišť je pro nás bohužel v Jihlavě omezena a tak bývá, i přes naši snahu, často plno. 

Už dnes začínáme plánovat Prázdniny v pohybu 2022. Víme, že budou opět vyprodané a zájem bude obrovský. Pro účastníky v roce 2021 máme dobrou zprávu, své místo mají rezervované a možnost potvrdit rezervaci mají každý rok. Na příští rok to bude v lednu 2022. Uvolněná místa poté nabídneme dalším zájemcům.

Partnery Prázdnin v pohybu 2021 byli Generali Česká pojišťovna, která nám dala pro děti krásné ceny, zajistila nám pro klidnější spaní pojištění rizik a úrazovku dětí, Dafe plast nám věnoval dárky pro malé i větší sportovce, zmrzlinárna Snová nám na jeden týden přivezla snovou zmrzlinu, kterou děti milují. 

Výborné obědy a svačiny jsme měli od Radka Hoška a jeho výborného RH Stravování a řekneme vám, že se nám o jejich dukátových buchtičkách a řízkách zdá ještě dneska :). Jestli hledáte pro svoji firmu závodní stravování, tak RH Stravování je jasná a spolehlivá volba. 

Velké poděkování patří Lezeckému centru a rodině Honzi Remsi, že jsme u nich mohli být a také p. Chytkovi a jeho firmě Transa, Sunoco Park / Rest & Business Park Staré Hory za to, že jsme mohli jeho areál s krásnou zahradou už 7. rok bez problémů využívat. Díky moc všem za spolupráci. Díky moc Národní sportovní agentuře, Kraji Vysočina a městu Jihlava a dalším, že dlouhodobě naší akademii podporují. 

Libor a Terka Kuchyňovi, založili Elitavers - Sportovní akademie Jihlava v roce 2014. Setkávat se s nimi můžete každý rok na Prázdninách v pohybu a na celoročních sportovních programech. Sport je jejich život a práci s malými i většími sportovci bez rozdílu věku a výkonnosti milují. Pozitivní atmosféra přitahuje stále nové sportovce, kteří chtějí tvořit jeden tým, tým Elitavers - Sportovní akademie Jihlava. Tam je radost z pohybu a získávání kladného vztahu ke sportu nad řeholy tvrdého tréninku, kde se neberou ohledy na potřeby daného sportovce a míří se za získáváním co největšího počtu medailí. A my se ptáme co je víc? Medaile jednoho šampióna nebo dlouhodobý, pozitivní vztah k pohybu, sportu a získávání nových, nejen sportovních dovedností. U nás je prioritou dlouhodobý pozitivní vztah ke sportu a ty medaile a šampioni z toho dřív nebo později vzejdou sami. Možná to nebude hned, ale do několika let i holky a kluci z Elitavers - Sportovní akademie Jihlava budou vidět na Mistrovství republiky, Evropy, světa a možná i na olympiádě. 


Elitavers - Sportovní akademie Jihlava na sociálních sítích

Sledujte nás a nic vám neuteče :)

FACEBOOK - DEJ LIKE - zde najdete vice fotografií z našich akcí

INSTAGRAM - SLEDUJ NÁS HNED - zde najdete vice fotografií z našich akcí

YOUTUBE - ODBĚR VIDEÍ