Prázdniny v pohybu 2022 - sportujeme

31.07.2022

Sportovní kempy Prázdniny v pohybu 2022 jsou ve své polovině. Dvě party sportovců mají své kempy za sebou, dvě ještě před sebou. Tradiční letní program pro menší i větší sportovce.  

Radost z pohybu na letních sportovních kempech a prožívání zážitků s kamarády. To je už po osmé letní program Prázdniny v pohybu. Každý rok je obrovský zájem a je obsazená kapacita na maximum. Sportovci mají pestrý program, kdy každý si zde najde svoji oblíbenou činnost. Ani letos se rozhodně nenudíme. Sportujeme, hrajeme si, tancujeme, čteme si, tvoříme, učíme se nové dovednosti a povídáme si s kamarády. Sranda s kamarády sportovci. 

Sportovci si sebou nosí hlavně dobrou náladu a potkávají se ráno mezi 7 - 8, kdy je příchod na základnu, domů odchází mezi 16:00 - 17:00. Sebou potřebují flašku na pití, kšiltovku, krabičku na svačinu, lžičku, nějaké náhradní oblečení, dle potřeby a kopii zdravotní pojišťovny. Vše ostatní mají na místě, na základně v Lezeckém centru Jihlava. 

Moderní sportovní pomůcky, florbalové hřiště, hřiště na volejbal, lezecký koutek, basketbalový koš, velká zahrada plná zeleně, tělocvična, koutek na deskové hry a další potřebné věci pro zajímavý program a zábavu s kamarády. Zítra se těšíme na partu dalších sportovců, kteří s námi zažijí program sportovního kempu 2022, který není jenom o sportu, ale i o dalších potřebných dovednostech do života. 

Všechno pod dohledem mladého týmu instruktorů a instruktorek pod vedením Libora Kuchyni, který se sportu věnuje přes 20 let a vede i trénuje malé i větší sportovce více než 10 let.