TÝM ELITAVERS 

SEJDEME SE V ELITAVERS 

Sportovní akademie tu je pro malé i větší sportovce už od roku 2014. Všechny sportovní programy organizují Libor a Terka společně se skvělým týmem trenérů, trenérek, instruktorů, instruktorek, asistentů a asistentek. Bez tohoto týmu by nebyla radost z pohybu na žádném sportovišti. 

Členy pro náš tým pečlivě vybíráme, dělat malým i větším sportovcům průvodce v jejich sportovních krocích na našich sportovních programech je velmi důležitá a zodpovědná činnost. Každý má u nás prostor pro seberozvoj, učení se novým dovednostem, k prohlubování svých znalostí, získávání zkušeností a rozvoji své kvalifikace. Na našich sportovních programech šíříme nadšení do sportování a učení se novým dovednostem. 

Sport je radost a správně připravený trénink pod vedením nadšeného trenéra je to, co sportovce baví. Naučit, rozvinout a zlepšit pohybové dovednosti zábavnou formou pro všechny. Přinést možnost relaxace a rekondice pro kohokoliv v období celého roku. Vychovávat sportovce, pro které je sport vášní a závodníky, kteří závodí s radostí a jasným cílem. Někteří cílí na vítězství v regionálních závodech, jiní chtějí vítězit na Olympiádách, další si užívat chvíle s kamarády.

NAŠE CESTA

V Elitavers - Sportovní akademii Jihlava si chceme společně se svými členy užívat radost z pohybu a sdílet zážitky s kamarády. 

Naučit se, rozvinout a zlepšit sportovní dovednosti zábavnou formou pro všechny. Přinést možnost relaxace a rekondice pro kohokoliv v období celého roku. Sport jako celoživotní vášeň. Ve zdravém těle zdravý duch. Vychovávat sportovce, kluky i holky, na které je spoleh v každé životní situaci. 

Sport není jen o pohybu, ale i o učení se důležitých vlastností pro celý život, které jsou klíčové pro společnost i zaměstnání. Fair play, zodpovědnost, bojovnost, slušnost, spravedlnost, zarputilost, pracovitost, týmová práce, učení se novým dovednostem i posouvání svých limitů. 


 • kamarádská atmosféra a jasná pravidla ve sportovních programech, které se dodržují
 • aktivní přístup a motivace malých i větších sportovců
 • zodpovědnost za dobře odtrénovaný sportovní program a bezpečnost sportovců
 • učení se hrou a jedinečné tréninkové postupy 
 • moderní sportovní pomůcky
 • podpora týmu i sportovců v rozvoji 
 • vedení sportovních programů podle plánů ELITAVERS
 • spolupráce na přípravě a realizaci tréninků
 • umění správně reagovat na danou situaci
 • vnímat, pozorovat a jednat s respektem ke každému sportovci bez rozdílu 

TVOJE ROLE V TÝMU

Fakt chceme toho, kdo:

 • má rád sport, má rád děti, je zodpovědný, rád se učí novým dovednostem, chce provázet malé sportovce v jejich prvních krůčcích ve sportu, chce motivovat malé i větší sportovce aby pro ně byl sport celoživotní styl, má dokončené základní vzdělání, absolvuje úvodní e-learning Elitavers a praxi na tréninkách pod vedením hlavního trenéra (4 - 10 lekcí)

Co tě u nás čeká:

 • odměna 100 - 120 Kč/za tréninkovou hodinu, práce v mladém kolektivu, získání dobré praxe v práci s dětmi, možnost postupu na další pozice, týmové oblečení ELITAVERS a další výhody

Fakt chceme toho, kdo:

 • má rád sport, má rád děti, je zodpovědný, rád se učí novým dovednostem, chce provázet malé sportovce v jejich prvních krůčcích ve sportu, chce motivovat malé i větší sportovce aby pro ně byl sport celoživotní styl, je plnoletý a bezúhonný, absolvuju úvodní e-learning Elitavers a praxi na tréninkách pod vedením hlavního trenéra (4 - 10 lekcí)

Co tě u nás čeká:

 • odměna 120 - 150 Kč/za tréninkovou hodinu, práce v mladém kolektivu, získání dobré praxe v práci s dětmi, možnost postupu na další pozice, vedení malé skupiny sportovců podle plánu ELITAVERS, týmové oblečení ELITAVERS a další výhody  

Fakt chceme toho, kdo:

 • má rád sport, má rád děti, je zodpovědný, rád se učí novým dovednostem, má zkušenosti s vedením dětí, chce provázet malé sportovce v jejich prvních krůčcích ve sportu, chce motivovat malé i větší sportovce aby pro ně byl sport celoživotní styl, je plnoletý a bezúhonný, absolvuje úvodní e-learning Elitavers, doškolovací e-learning Elitavers a má minimálně 1 rok praxe v ELITAVERS

Co tě u nás čeká:

 • odměna 150 - 300 Kč/za tréninkovou hodinu, práce v mladém kolektivu, získání dobré praxe v práci s dětmi, možnost postupu na další pozice, vedení malé skupiny sportovců podle plánu ELITAVERS, týmové oblečení a další výhody 

Máš zájem přidat se do našeho týmu

Chceš se zapojit do naší cesty, dělat smysluplnou práci a bavit se nejenom sportem.

SPORTOVNÍ PROGRAMY PO CELÝ ROK S JEDINEČNOU ATMOSFÉROU

NAŠE SPORTOVNÍ PROGRAMY

PLAVÁNÍ
SPORTOVNÍ PŘÍPRAVA
ATLETIKA
JÓGA DĚTEM
CYKLISTIKA
CVIČENÍ MINI
SPORTOVNÍ KEMPY