Ahoj, sportovci! Nové info.

09.07.2024

Ahoj, sportovci!

Tady váš nadšený a plný energie kouč z Elitavers Sportovní akademie Jihlava! 🌟 

Platby na první pololetí nového školního roku jsou hotové a na cestě ke všem našim stávajícím členům. Novým členům děkujeme za platbu členství a vítáme vás do naší fantastické sportovní rodiny. Už se nemůžu dočkat, až vás všechny uvidím v září na našich sportovištích, kde to zase pořádně rozjedeme!

Pokud máte nějaké změny v kontaktech nebo jiné důležité informace, pošlete nám je na email info@elitavers.cz nebo nám napište v chatu našeho Klubového Informačního Systému (KIS).

A teď pozor! Volná místa v naší akademii se rychle plní, takže pokud máte kamarády nebo sourozence, kteří by chtěli zažít tu skvělou sportovní jízdu s námi, ať neváhají ani minutu a přihlásí se. Přijímáme sportovce od 3 let až po dospělé, takže u nás najde své místo každý, kdo miluje pohyb a zábavu.

Přeju vám všem nádherné léto plné dobrodružství, radosti a pohybu. Pamatujte, že sport je životní styl, který nás naplňuje energií a radostí. Těším se na vás v září, kde společně posuneme naše limity a zažijeme spoustu skvělých chvil.

P.S. závodní tým plavců budu řešit individuálně v následujících dnech

Sportu zdar a na viděnou brzy!

Kouč Libor Kuchyňa