Aktuálně z ELITAVERS 7.1.222

07.01.2022

Je leden 2022 a to znamená, že se u nás v Elitavers - sportovní akademii Jihlava děje toho moc. Pokračují všechny sportovní programy, protože první pololetí končí až 31.1.2022. Aktuálně probíhá přednostní přihlášení naši členů na sportovní programy na druhé pololetí tohoto školního roku. Více informací níže v článku. 

Členové našich oddílů plavání, sportovní všestrannosti a atletiky dostali tento týden email, kde je možnost přednostního přihlášení na druhé pololetí. Email často padá do spamu nebo hromadných zpráv. Prosíme o kontrolu, pokud ani zde nemáte email od naší akademie, tak nás kontaktujte emailem. Od zítra 8.1.2022 začneme uvolněná místa na našich sportovních programech nabízet na našem webu. 

U sportovního programu Jóga dětem ještě chvíli počkáme, tak se první pololetí posouvá o 14 dní do února, takže tento program budeme řešit koncem příštího týdne. 

Prázdniny v pohybu 2022 - momentálně jsme otevřeli možnost přednostního přihlášení pro účastníky Prázdnin v pohybu 2021, 16.1.2022 budou mít možnost přednostního přihlášení ostatní členové Elitavers - sportovní akademie Jihlava. 17.1.2022 budou přihlášky otevřeny na našem webu pro ostatní zájemce. 

Tréninky cyklistiky připravujeme na jarní měsíce - přihlášky plánujeme otevřít během února 

k platbě členství budou vyzváni členové v dalších týdnech. 

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@elitavers.cz