Aktuálně ze sportovišť

14.02.2023
Blíží se jaro, a my se všichni těšíme na sportování venku, a na teplé počasí. Dokud je ještě zima, setkáváme se uvnitř. V tělocvičně nebo na bazénu. Sportovní programy plavání, atletika, sportovní všestrannost a cvičení mini. Těšíme se ze setkávání na sportovištích. 
Přestávku teď má jóga dětem, kde paní trenérka má přijemné starosti s očekáváním miminka, a my jsme zatím nenašli záskok, kdyby jste o někom věděli, tak nám dejte vědět. Jóga dětem je skvělý sportovní program, který skupinu sportovců dlouhodobě baví. Skupina cyklistů čeká na teplejší počasí, a pak se rozjedou tréninky cyklistiky, od dubna začneme. 


Velké oblibě se teď těší sportovní program Cvičení mini. Sportování pro nejmenší sportovce od 1 do 3 let. Na tomto sportovním programu se setkáváme už od roku 2014, a to v úterý od 9 do 10 a ve čtvrtek od 10 do 11. Pro velký zájem jsme teď přidali hodinu ve čtvrtek od 9 do 10. Setkáváme se v tělocvičně na bazénu Rošického. Přihlášky na každou hodinu zvlášť, a více informací na webu zde. 

Ostatní sportovní programy se rozjely do druhého pololetí. Na sportovních programech máme pár volných míst na vybraných hodinách, tak využijte tuhle jedinečnou možnost, a přidejte se k nám a sportujte s kamarády. Přihlášky tady Programy nebo nám napište na email info@elitavers.cz a zkusíme nějaké místo najít. Plavání, sportovní všestrannost, atletika. Sportujeme na několika místech po celé Jihlavě. Sportujeme celoročně mimo státních svátků a školních prázdnin. Radost z pohybu a učení se novým dovednostem. 
Těší nás velký zájem o sportování, jediná kaňka je, že spousty malých sportovců dlouhodobě omezují nemoci. Kapapacity tréninkových skupin jsou naplněné, ale někdy se sejde na sportovišti málo sportovců. Důvodem je vyšší nemocnost, věříme, že s teplejším počasí se vše zlepší a sportovat bude co nejvíce kamarádů pohromadě. Sportování s kamarády je totiž největší radost. Je ho potřeba maximálně podporovat. 
Ve druhém pololetí se k nám přidali nový kamarádi, někteří zvládli úvod velmi rychle, a s kamarády chodí sportovat už druhý týden, další potřebují svůj čas, rozkoukávají se a seznamují se s organizací tréninků. Jsou to jedinci, ale potřebují svůj čas a u nás ho dostanou. Víme moc dobře, že není potřeba přepálit začátek. Našim jasným cílem je dlouhodobý, kladný vztah ke sportu. Sport, pohyb nás provází celý život, a je dobře k nim mít kladný vztah. 

Pokud vás něco zajímá, tak nás neváhejte kontaktovat info@elitavers.cz