Info - 2. pololetí sportovní programy

29.01.2023

V úterý 31.1.2023 je poslední trénink 1. pololetí sezóny 2022/2023. Ve středu 1.2.2023 začíná 2.pololetí sportovních programů v naší Elitavers  - Sportovní akademii Jihlava. Naše sportovní programy probíhají celoročně, a tak pro naše členy to nic neznamená, tréninky pokračují pořád dál, dle rozvrhu. Podrobnější info v článku. 

Členům, co už nebudou s námi ve 2.pololetí pokračovat děkujeme za spolupráci, přejeme jim hodně úspěchů v dalších aktivitách co si vybrali a budeme se těšit na setkání. 

Ve 2.pololetí se k nám připojí také nový členové. V pololetí se vždy uvolní nějaká místa na našich sportovních programech, a my můžeme přijmout nové členy. Informace k začátku tréninků naleznete v sekci Členství. Jsou tam všechny potřebné informace k začátku. 

V následujících dnech přijde všem členům co se přihlásili nebo potvrdili účast na sportovních programech na 2.pololetí informační email s pokyny k platbě členství. Emaily od nás často končí ve spamu nebo hromadných zprávách, tak to nezapomeňte kontrolovat. 

Nejaktuálnější informace naleznete vždy na našem webu v sekci Novinky

Tento týden jsou v pátek pololetní prázdniny, a to znamená, že bazén Demlova je zavřený a trénink v pátek nebude. 

Na sportovních programech máme ještě někde poslední volná místa, tak se neváhejte přihlásit na webu v sekci Programy

Prázdniny v pohybu 2023 se zaplnily v rekordním čase, jsme šťastní, že je o náš letní, sportovní, příměstský kemp obrovský zájem - pro zájemce co se nedostali máme přihlášku pro náhradníky, třeba se ještě místo najde, koukněte tady Prázdniny v pohybu.