Jak na sportovištích před Vánocemi

11.12.2022
Blíží se nám Vánoční prázdniny, a tak přinášíme informace, jak se budeme potkávat na sportovištích v následujících dnech. Koukněte na informace v článku. 
Sportovní programy probíhají podle svého programu až do 22.12.2022.. 

Jedinou vyjímkou je cvičení mini pro nejmenší sportovce a jóga dětem. Tyto programy budou mít poslední cvičení ve čtvrtek 15.12..   

Tento týden na sportovištích speciální program  

Atletika - přípravka, Sportovní všestrannost

Na tréninky atletiky - přípravky a sportovní všestrannosti budeme mít společný trénink s rodiči. Tento týden máte jedinečnou možnost si přijít zasportovat se svými dětmi a vyzkoušet si program, který absolvují při svém sportování. Na trénink si vemte sportovní převlečení a čistou obuv do tělocvičny. Trénink není určený pro pasivní pozorování, trénink je pouze pro rodiče, které se aktivně zapojí do programu a to z důvodu omezené kapacity sportovišť. Trénink je samozřejmě dobrovolný, ale budeme rádi za aktivní účast. 

Plavání 

Tento týden budeme na plavání vyhlašovat výsledky našich tréninkových závodů, které děti absolvovaly minulý týden. Odměňovat budeme první tři v určených kategorií a speciální cena je přirpavena pro šampiony Elitavers. Děti, které byly ve svém ročníku nejlepší z celého našeho klubu. Minulý týden jsme závodili v disciplínách pro tréninkovou skupinu pokročilých plavců 50 m kraul, 50 m kraulové nohy s deskou a 16 m na velké desce jakkoliv. Ostatní měli distance 16 m kraul, 16 m kraulové nohy s deskou a 16 m na velké desce.

Budeme rádi, když se na vyhlášení a na hodinu přijdou podívat rodiče. Prosíme, aby jste na bazén šli v krátkém triku, případně v kraťasech nebo ohrnutých kalhotech a dodržovali pokyny na bazénu, doporučujeme mít na bazénu čisté pantofle. Cenosti si nenechávejte v šatně.

Tento týden  bude úvod hodiny věnovaný vyhlášení a zbytek hodiny mají děti slíbený, za odměnu volný program, případně hraní vodního póla. Účast rodičů je dobrovolná. Na bazénu je bohužel omezená kapacita, tak tady si zatím nemůžeme dát společný trénink, kde by se rodiče aktivně zapojili. Tuto možnost lze zatím využít jen na cvičení. 

Sportujeme celý rok 

Naše sportovní programy probíhají po celý školní rok. Tréninkové období prvního pololetí trvá do 31.1.2023. Na příští rok chystáme opět každodení tréninky, i jednorázové akce, jako je Olympijský běh, Prázdniny v pohybu 2023 - sportovní příměstské kempy pro děti od 4 let, soustředění, účast na závodech, klubové závody a další akce. Těšíme se na to. 

Všem děkujeme za podporu. Vše se dělá lépe, když je nás na sportovištích i na akcích hodně. Naše akademie patří mezi největší organizace na Jihlavsku, které pracují se sportovci do 19 let i dospělými. Stále rosteme, a to naše nové projekty brzdí krize, které se střídají. První byla covidová, teď je to ta energetická. Vše se zdražuje a je to znát i na nájmech na sportovištích. Doba je složitá, ale my se snažíme, aby naše sportoní programy fungovaly ve stejném rozsahu jako doteď. O sportování v naší akademii je zájem. Všechny naše oddíly se rozvíjejí, a už se zase těšíme, až budeme moc s našimi sportovci trénovat i závodit. 

sejdeme se na sportovištích