Jak to bude na sportovištích

18.12.2023

Drazí členové sportovní akademie, sportovci,

Rádi bychom naše malé i větší sportovce pozvali k účasti na sportovním týdnu, který proběhne od dnešního dne do čtvrtka 21. prosince. Tento týden bude plný vzrušujících tréninků a akcí na našich sportovištích, užijeme si společně s dětmi poslední tréninkový týden v tomto roce. První pololetí končí 31.1.2024. Všichni stávající členové budou mít možnost přednostního prodloužení členství na druhé pololetí. Vše budeme řešit přes Klubový informační systém v následujících dnech. 

Prázdninový odpočinek

Po skvělém sportování si všichni zaslouží vánoční odpočinek. Proto se naše sportovní aktivity pozastaví od 22. prosince až do 2. ledna. Cvičení mini bude v úterý a ve středu, čtvrtek nebude. Během této doby si můžete užívat prázdniny, strávit čas s rodinou a přáteli a nabrat novou energii pro nadcházející rok. Pro další sportování s kamarády sportovci. 

Začátek nového roku

Startujeme nový rok s plným elánem! Naše sportovní programy budou znovu zahájeny ve středu 3. ledna. Plánujeme zajímavé události, nové tréninky a programy, které vás budou motivovat a podpoří vás při dosahování vašich cílů.

Máme pro vás spoustu překvapení a inovací, které vám přinesou ještě větší radost z pohybu a sportu.

Díky za vaši podporu

Chtěli bychom poděkovat všem našim členům za rok plný sportování a za to, že jste s námi. Jsme nadšení z toho, co nás čeká v roce 2024 a těšíme se na to, že toho spolu zažijeme zase mnoho.

Děkujeme vám za vaši podporu a váš zájem o sport a pohyb.

Pokud máte nějaké dotazy ohledně našich aktivit nebo rozvrhu, neváhejte se na nás obrátit přes klubový informační systém. Jsme na četu.

Mějte krásný týden a šťastné prázdniny!