Jarní prázdniny

11.02.2024

Letí k vám další informace, že v období jarních prázdnin nebude probíhat tréninkový program pro většinu našich sportovních skupin. Tato pauza nám umožní všem nabrat nové síly, přičemž využijeme toto období také k intenzivnímu vzdělávání, rozvoji a zlepšování našich sportovních programů, aby byly při návratu ještě kvalitnější a přínosnější pro všechny naše členy. Podrobnější informace naleznete v článku. 

Výjimku tvoří naše závodní skupina plavců, pro kterou jsme připravili speciální tréninkový program během těchto prázdnin. Pro tuto skupinu budou tréninky probíhat následovně:

  • Pondělí: suchá příprava následovaná plaveckým tréninkem
  • Čtvrtek: plavecký trénink

Rádi bychom vás také informovali, že program cvičení MINI pro naše nejmenší sportovce bude pokračovat i během jarních prázdnin. Tyto lekce se budou konat v úterý, středu a čtvrtek a jsou skvělou příležitostí pro naše malé sportovce, aby zůstali aktivní a pokračovali ve svém rozvoji i během prázdninového období.

Cílem těchto tréninků je udržet formu našich závodních plavců a zajistit, aby byli připraveni na nadcházející závody a soutěže, a zároveň nabídnout našim nejmenším členům zábavné a rozvojové aktivity.

Využijte prosím toto období k odpočinku, regeneraci a nabírání nové energie. Těšíme se na vaše návraty a společné tréninky plné elánu a radosti z pohybu. Po prázdninách se sejdeme zase v pondělí 19.2..

Přejeme vám krásné a odpočinkové jarní prázdniny!