Na sportovištích

26.06.2023

Minulý týden jsme měli poslední tréninky v tomto školním roce, výjimkou je závodní skupina plavců, která má trénink ještě dnes. Jinak tento týden tréninky neprobíhají. Sportovní programy mají přes prázdniny pauzu. Čeká nás, ale velký sportovní kemp příměstského typu. Prázdniny v pohybu 2023 startují 17.7.2023.

Sportovní programy školní rok 2023/2024

v následujících dnech chceme spustit přednostní přihlášení pro stávající členy, chystáme nový klubový informační systém, takže přihlášky už budou přes něj. Jednou vyplníte údaje a budete se moc přihlásit na více sportovních programů i více dětí najednou. Chceme zautomatizovat a zlepšit organizaci a komunikaci na sportovních programech. Každá novinka nese sebou komplikace, ale z dlouhodobého hlediska to bude přínos, jak pro nás, tak hlavně pro stávající i nové členy. O všem vás budeme včas informovat. Stávajícím členům přijdou do emailu přihlašovací údaje. 


Přihlášky pro nové členy chceme spustit začátkem července. Věříme, že vše půjde hladce a stihneme to. 

Vyplňte emailovou adresu níže a všechny nové články vám automaticky budou chodit do emailu a o nic nového tak nepřijdete a informace budete mít včas. 

Přečtěte si jako první, co je nového