Novinky z Elitavers Jihlava

25.01.2024


Držte si klobouky, ponožky, a co ještě máte u sebe, protože tohle bude jízda! Jako když se snažíte chytit wifi ve dvou vlacích, které se míjejí, tak rychle letíme z prvního do druhého pololetí. Než si stihnete říct: "Vždyť jsem si právě teprve rozbalil tašku!", bum – a je tu čtvrtek 1. února, kdy se Elitavers - Sportovní akademie Jihlava rozhodne, že zrychluje dvojnásobnou rychlostí. Ať už jste zelenáč, co se ještě nepotkal s tím pravým sportovním duchem, nebo ostřílený veterán s medailemi na krku, u nás je vždy co objevovat. Připoutejte se, startujeme! 🚀

Přidej se do týmu! Máme volná místa

Přemýšlíte, jestli máte na to být součástí akademie? Přestaňte! Máme otevřené dveře pro každého, kdo má odvahu skočit do toho s námi. Zajímá vás, jak? Plavání pro děti i dospělé, sportovní všestrannost, atletika, cvičení mini. Jednoduše navštivte naši sekci sportovní programy, kde najdete vše podstatné. A když tam budete, hned se zaregistrujte. Je to jako kliknout na "líbí se mi" – jenomže tohle vám změní život.

Sportování není jen o pohybu, je to cesta k lepšímu já na všech úrovních – fyzické, mentální i sociální. U dětí podporuje sport týmového ducha, učí je fair play a pomáhá budovat sebedůvěru. Mládež zase získává prostřednictvím sportu pocit sounáležitosti a zdravý vztah k vlastnímu tělu, což je v tomto věku klíčové. A pro dospělé? Sport je únikem od každodenní rutiny, způsobem, jak si udržet fyzickou kondici a odolnost vůči stresu. Společně, v každém věku, sport formuje nejen naše tělo, ale i mysl, učí nás odolnosti, cílevědomosti a radosti ze společně stráveného času. Ve sportu se skrývá magie, která nás spojuje a posouvá vpřed.

"Rodiče, kteří investují do sportu svých dětí, staví základy pro jejich zdravý rozvoj a šťastnější budoucnost."

A pro všechny naše stávající členy 

Držte si klobouky! Letíme dál. Tréninky jedou na všech sportovištích podle plánu. Informační servis, plný všeho, co potřebujete vědět, je vždy na webu nebo v KISU. Pokud se vám zdá, že vám nic nepřišlo, mrkněte do spamu. Víte, jak to chodí – i ty nejlepší věci někdy končí na špatném místě.

Chceme upřímně poděkovat všem našim stávajícím členům a jejich rodinám, kteří s námi budou pokračovat v cestě sportovního rozvoje i v nadcházejícím pololetí. Vaše vytrvalost, odhodlání a neochvějná podpora jsou základními pilíři, na kterých stojí úspěch naší sportovní komunity.

A co Prázdniny v pohybu 2024? 

Nejen sportovní, příměstský kemp pro děti od 4 let hlásí posledních pár volných míst! Máme radost, že je o náš letní kemp takový zájem. Každý rok je vyprodaný. A když jste mezi těmi, co se do programu nedostali, nevzdávejte to. Přihlašte se jako náhradníci. Víte, jak se říká – nikdy nevíte! 

Přihlášky na volná místa i pro náhradníky zde. 

Takže, jestli jste dosud váhali, jestli je Elitavers Jihlava to pravé pro vás, už nemusíte. Přidejte se k nám a staňte se součástí něčeho, co vám každý den přinese novou výzvu, novou radost a spoustu nezapomenutelných zážitků. 

Co říkáte, jdete do toho s námi?