Olympijský běh v Jihlavě už 8.9.2021

27.08.2021

Olympijský běh je tradiční, celorepublikovou akcí oslavující sport, běh a olympijskou myšlenku. I letos poběžíme i v Jihlavě. Registrovat se je možné už jen do 30.8.2021. Registrace na webu https://www.olympijskybeh.cz/zavody/jihlava-2020

Pojďte s námi rozběhnout celé Česko i Jihlavu. Na programu jsou dětské i dospělácké závody. Letos poprvé máme pro dospělé připravenou novou trať. Více na mapě zde. 

Jedno kolo nové trati je dlouhé 2100 m. To je stejná vzdálenost, jako kola z minulých let. Závodníci mají na výběr ze dvou distancí. Z malé na 4,2 km a z velké na 8,4 km. Pro děti jsou připravené tratě od 500 m do 2 km. Už dnes se těšíme na výkony malých a velkých sportovců. Nová trať přinese nové zážitky. 

Potřebné informace k běhu a opatřením

Dodržuj prosím nařízení ministerstva zdravotnictví a buď připraven se na místě prokázat dokončeným očkováním, negativním antigenním/PCR testem nebo certifikátem o prodělání nemoci. Na základě toho ti bude vydán startovní balíček a budeš vpuštěn do koridoru." Je na zodpovědnosti každého běžce, aby si zajistil jedno z výše uvedených potvrzení. Na vás jako pořadatelích je, že dle podmínek ministerstva zdravotnictví o hromadných akcích nesmíte vpustit do startovního koridoru ty, kteří toto nesplní. Zajistěte tedy u registrace místo, kde toto budete řešit a kontrolovat! Běžec dostane startovní balíček oproti prokázání se jednou z výše uvedených variant.

Aktuální a podrobnější informace na webu www.olympijskybeh.cz