Po prázdninách se vracíme do hry!

18.02.2024

Jak jarní prázdniny končí, otevírá se nová sportovní výzva, nabízející dětem příležitost k osobnímu rozvoji a rodičům možnost stát se jejich oporou. Podpora ve sportovních aktivitách je klíčová; děti, které se zapojují do sportovních oddílů, nejen získávají důležité životní dovednosti, ale podle studií jsou také lépe připraveny na budoucnost a mají vyšší šanci na šťastnější život. Tato sezóna představuje ideální příležitost pro rodiče, aby si uvědomili význam své role a pozitivní vliv, který mohou mít na pohodu a budoucnost svých dětí, a to povzbuzením k účasti na sportu a aktivní podporou jejich úsilí. 

Velká pochvala patří všem rodičům, kteří své děti podporují, motivují a sledují jejich růst a vývoj prostřednictvím sportovních aktivit. Pojďme příchod jara využít k oslavě těchto hodnot, s nadějí a optimismem podporovat naše mladé sportovce, oslavovat jejich úspěchy a učit se z každé překážky, neboť společně klademe základy pro jejich šťastnější a úspěšnější budoucnost.

Tento týden nás čeká sportování podle plánu. Těšíme se jak na stávající, tak na nové členy, jejichž počet opět narůstá. Největší radost nám dělají plná sportoviště a nadšení sportovci. Nabízíme ještě několik volných míst v našich sportovních programech, a to jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé. Přihlašte se ještě dnes zde.

Na závěr našeho nadšeného pohledu na nadcházející sportovní období je důležité zdůraznit, že náš tým závodních plavců stojí před velkou výzvou. Klubové závody v plavání, které se konají tento pondělí na bazénu Rošického, představují vynikající příležitost nejen pro naše závodníky ukázat své dovednosti, ale i pro celou komunitu, aby se sjednotila v podpoře a povzbuzení našich sportovců. 

Těšíme se na setkání na sportovištích.