Prázdniny v pohybu 2021

11.01.2021

Máme tu leden a je naší milou povinností vám oznámit, že jsme otevřeli přednostní přihlášení na PRÁZDNINY V POHYBU 2021. Online formulář pro přednostní přihlášení mají účastníci Prázdnin v pohybu 2020 na svých emailech (zkontrolujte spam). 

Možnost přednostního přihlášení platí do 17.1.2021 do 12:00, poté dostanou možnost přihlásit se ostatní členové Elitavers - Sportovní akademie Jihlava a posléze. pokud bude volná kapacita, to bude zveřejněno na našem webu pro přihlášku ostatních. Termíny a podrobnější informace na Prázdniny v pohybu .

Zatím je to pro tuto chvíli vše. Děkujeme za podporu a těšíme se na Vaše přihlášky. O prázdniny v pohybu je pravidelně obrovský zájem a věříme, že i letos budou volná místa hned pryč. Momentálně se stále potýkáme s omezeními z důvodu pandemie COVID -19. Z tohoto důvodu mají zatím i naše celoroční programy přestávku a my se už moc těšíme až se všechno rozjede. U Prázdnin v pohybu 2021 máme pojistku a to v případě neuskutečnění Prázdnin v pohybu 2021 z důvodu COVID - 19 garantujeme 100% vrácení platby. Věříme, že to nebude třeba, ale jistota je jistota.

PŘEJEME HEZKÉ DNY, PEVNÉ ZDRAVÍ A SNĚHOVÉ SPORTOVÁNÍ BEZ ÚRAZŮ