Sportovní kemp -Prázdniny v pohybu 2022 žádná nuda přátelé

21.08.2022

Další ročník sportovního, příměstského kempu Prázdniny v pohybu 2022 je úspěšně zakončen. Stovky malých i větších kámošů a kámošek s námi trávili své prázdninové chvíle. Nás to moc těší a věřte, že nás to zase hodně bavilo a už dnes se těšíme na setkání. Buď na Prázdninách v pohybu 2023, nebo hned od září na celoročních programech Elitavers - Sportovní akademie Jihlava. 

Byli jsme spolu s našimi sportovci už od rána a do odpoledne spousty sekund, minut i hodin, kdy jsem spolu zažili spoustu radosti z pohybu, kamarádství, srandy, zábavy, sportovních výkonů, učení se nových dovedností, soutěží, malování, šití, tvoření, nudl - hokeje, vystupování z komfortní zóny, pocení, dobrého jídla, pití, nových zážitků a mnoho dalšího. Program byl pestrý a každý si tam našel svoji oblíbenou činnost. 

Krásný, velký prostor v Lezeckém centrum Jihlava je ideálním místem, kde je naše základna už 8 let. Tento neuvěřitelný prostor vybudoval kapitán Honza Remsa a my jsme moc rádi, že v létě tady můžeme být. Doporučujeme navštívit Lezecké centrum po celý školní rok, kdy je zde lezení pro děti i dospělé. U naší základny je i velká, krásná zahrada s řekou. Tohle je ideální místo, kde s dětmi trávíme nejvíce času, sportujeme, hrajeme hry, poznáváme přírodní krásy a užíváme si volný čas na sluníčku. Chytáme vitamín D, ten je hodně důležitý při celkové kondici našeho organizmu.

Tisíc vteřin naplněných zážitky strávených s malými i většími sportovci, to je pořádná dávka vteřin. Byla to jízda, která už je každoroční tradicí od roku 2015.

Tým Elitavers pro #Prázdninyvpohybu2022 tvořili tradičně hlavní dvě opory a vedoucí instruktorky Terka a Janča, kteří se společně s šéfem sportovního kempu Liborem podílí na celoroční přípravě programu a organizaci Prázdnin v pohybu. Velkou pomocí jim byli Lukáš, Natálie, Lada, Erika, Maruška, Stázi, Tomáš, Olča i Lenka. Všem patří obrovské poděkování. Je vidět, že práce s dětmi je baví a jsou pro děti kamarády i těmi co je provází programem.

Tým instruktorek a instruktorů
Tým instruktorek a instruktorů

Každý rok se těšíme, přípravy sportovního kempu pro více než 200 dětí trvají více než půl roku, ale výsledek vždycky stojí za to. Za celý den máme čas na spousty aktivit a prožití zážitků. Největší ocenění pro nás je, když odpoledne si jdou rodiče pro své děti a oni jim po osmi hodinách prožitých s námi vynadají, že jdou moc brzo, že si ještě nestihly pohrát. To když slyším, tak vím že jsme odvedli dobrou práci a děti to s námi baví. Děti si nic nevymýšlejí, jsou upřímní a to je nejvíc nejlepší. Problémy si během chvíle vyříkáme a jde se hned v kamarádství dál. 

Letos to uteklo strašně rychle a ani jsem neměl dost času, abych si s každým malým i větším sportovcem mohl dostatečně popovídat a zasportovat osobně, na to se vždycky těším. Pro děti je největší motivace, když s nimi nějakou hru hraje trenér nebo trenérka. Program pak má daleko větší náboj. Na Prázdninách v pohybu mě to baví, je to zodpovědnost, ale taky velká zábava, a když je dobře poskládaný program, tak není čas na zlobení. U nás se pořád něco děje a na výběr je z několika aktivit, takže si vybere každý. Někdo rád maluje, jiný tancuje, a další hraje florbal nebo ostatní hry. Už teď se těším na další léto a hlavně na tréninky od září, kde se budeme potkávat na našich sportovních programech. Díky všem za společné zážitky a spolupráci. Libor K.  

V Elitavers - Sportovní akademii Jihlava sportujeme celoročně. S dětmi, mládeží i dospělými, se potkáváme u nás na sportovních programech, které pořádáme už od roku 2014. Od září se po prázdninové pauze rozjedou všechny sportovní programy. Plavání, atletika, sportovní všestrannost dětí, jóga, cyklistika, triatlon i cvičení mini má své celoroční tréninky. Více informací naleznete na Programy.

O sportovní programy je velký zájem a zbývá minimum volných míst. Místo si je třeba rezervovat včas. My se snažíme místo najít pro všechny sportovce co mají zájem a každý rok přidáváme místa navíc, ale kapacita sportovišť je pro nás bohužel v Jihlavě omezena a tak bývá, i přes naši snahu, často plno. 

Už dnes začínáme plánovat Prázdniny v pohybu 2023. Víme, že budou opět vyprodané a zájem bude obrovský. Pro účastníky v roce 2022 máme dobrou zprávu, své místo mají rezervované a možnost potvrdit rezervaci mají každý rok. Na příští rok to bude v lednu 2023. Uvolněná místa poté nabídneme dalším zájemcům. Budeme vás informovat na vašich emailech a aktuální info i na našich sítích. 

Speciální host. Na čtvrtý týden našich prázdnin v pohybu se přijel podívat olympijský vítěz Aleš Valenta. V roce 2002 na zimní olympiádě vyhrál závod v akrobatickém lyžování. Na náš sportovní kemp přijel díky Martinu Lukáčovi z Future Finance a představení spolupráce s H2world - využití vodíku ve sportu.

Výborné obědy a svačiny jsme měli tradičně od Radka Hoška a jeho výborného RH Stravování a řekneme vám, že se nám o jejich dukátových buchtičkách a řízkách zdá ještě dneska :). Jestli hledáte pro svoji firmu závodní stravování, tak RH Stravování je jasná a spolehlivá volba. 

Velké poděkování patří Lezeckému centru a rodině Honzi Remsi, že jsme u nich mohli být i jeho dceři Katce, která uspořádala pro děti trénink lezení. Poděkování také  p. Chytkovi a jeho firmě Transa, Sunoco Park / Rest & Business Park Staré Hory za to, že jsme mohli jeho areál s krásnou zahradou už 8. rok bez problémů využívat.

Díky moc všem za spolupráci. 

Libor a Terka Kuchyňovi, založili Elitavers - Sportovní akademie Jihlava v roce 2014. Setkávat se s nimi můžete každý rok na Prázdninách v pohybu a na celoročních sportovních programech. Sport je jejich život a práci s malými i většími sportovci bez rozdílu věku a výkonnosti milují. Pozitivní atmosféra přitahuje stále nové sportovce, kteří chtějí tvořit jeden tým, tým Elitavers - Sportovní akademie Jihlava. Tam je radost z pohybu a získávání kladného vztahu ke sportu nad řeholy tvrdého tréninku, kde se neberou ohledy na potřeby daného sportovce a míří se za získáváním co největšího počtu medailí. A my se ptáme co je víc? Medaile jednoho šampióna nebo dlouhodobý, pozitivní vztah k pohybu, sportu a získávání nových, nejen sportovních dovedností. U nás je prioritou dlouhodobý pozitivní vztah ke sportu a ty medaile a šampioni z toho dřív nebo později vzejdou sami. Možná to nebude hned, ale do několika let i holky a kluci z Elitavers - Sportovní akademie Jihlava budou vidět na Mistrovství republiky, Evropy, světa a možná i na olympiádě. 


Elitavers - Sportovní akademie Jihlava na sociálních sítích

Sledujte nás a nic vám neuteče :)

FACEBOOK - DEJ LIKE - zde najdete vice fotografií z našich akcí

INSTAGRAM - SLEDUJ NÁS HNED - zde najdete vice fotografií z našich akcí

YOUTUBE - ODBĚR VIDEÍ