Přihlášky na 2.pololetí do sportovních programů

10.01.2024

Začněte nové dobrodružství ve sportu s námi již 1. února - startuje 2.pololetí! Přidejte se k naší energické komunitě v naší sportovní akademii, kde vášeň pro sport a týmový duch jsou na prvním místě po celý školní rok. Máme otevřené dveře pro nové členy kdykoliv během roku – stačí, abychom měli volná místa. Ponořte se do světa sportu, získejte nové dovednosti a vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky. Pro více informací o našich programech a možnostech přihlášení dočtěte tento článek dokonce. Staňte se součástí naší sportovní rodiny ještě dnes!

Připojte se k nám a objevte kouzlo pohybu! V naší akademii rozvíjíme lásku ke sportu a radost z aktivního života u dětí, mládeže i dospělých. Již deset let jsme domovem pro tisíce sportovců různých výkonnostních úrovní a věkových kategorií. Naší hlavní prioritou je inspirovat celoživotní vášeň pro sport a pohyb. Připojte se k nám a zažijte nezapomenutelné chvíle plné sportovního nadšení, přátelství a osobního rozvoje. V naší sportovní akademii nejen posilníte své tělo, ale i mysl, a to vše ve společnosti kamarádů, kteří sdílejí naší vášeň pro sport. Těšíme se na každé nové setkání a na to, jak budeme společně rozšiřovat hranice našich možností!

omezený počet míst - rezervuj si své místo včas

Přihlášení do sportovních programů 

Stávajícím členům se členství prodlužuje automaticky po zaplacení členského příspěvku na 2.pololetí. Po 15.1. se volná kapacita uvolní novým členům. 

Pro nové členy je přihlášení na této stránce zde.  Je tam vždy aktuální volná kapacita. Uvolnění větší kapacity a možnost přihlášení téměř na všechny sportovní programy od 15.1.. 

Změna dne/času tréninku pro stávající členy v klubovém informačním systému v sekci sportovní programy - pokud je volná kapacita přihlaste se na požadovaný čas a napište nám, že ten původní nechcete. 

Přihlášení na Prázdniny v pohybu 2024

pro účastníky v roce 2023 platí přednostní přihlášení, email s odkazem na přihlášení přijde po 15.1.. Přihlášky na našem webu pro ostatní zveřejníme po 20.1. Sledujte náš web a naše sítě. 

Naše sportovní programy