Přihlášky otevřeny - sportovní programy školní rok 23/24

05.07.2023

Dnes otevíráme přihlášky na nový školní rok na sportovní programy Elitavers - Sportovní akademie Jihlava. Máme nový, klubový informační systém, kde vyberete jeden nebo více sportovních programů i s konkrétním časem a dnem (pozn.), na které chcete chodit nebo přihlásit své dítě a zapíšete všechny potřebné informace na jednom místě. Podrobné informace o sportovních programech najdete v Programy. Plavání pro děti, mládež i dospělé. Atletika pro děti. Sportovní všestrannost pro děti. Ostatní sportovní programy připravujeme a budeme je otevírat později. Školní rok startujeme v září 2023, přesné datum bude na našem webu koncem srpna. 

Přihlášky a registrace online zde pro všechny sportovní programy i s výběrem skupin, dnů a časů. 


Pozn. (Výjimka pouze u plavání 2x týdně, nebo závodního plavání jenom to, a pak do poznámky napíšete tréninkové dny, které chcete navštěvovat - konkrétní časy a dny nevybíráte),

Jak na přihlášku a registraci? 

Přihláška a registrace je jednoduchá. Vyberete jeden nebo více sportovních programů, vyplníte všechny uvedené údaje v přihlášce, dáte souhlasy, a je to. Po registraci budete moc v programu vybrat další přihlášky pokud budete chtít něco přidat později v sekci sportovní programy. 

Jak přihlásit sourozence? Vyplňte pro něj registraci zvlášť a my vám pak účty propojíme, budete potom moc v programu přepínat mezi účty. 

Postupně budeme do programu doplňovat další informace, které se budou týkat jednotlivých tréninků a akcí naší akademie. V rozvrhu pak uvidíte, kdy program začíná, kdy se na místě potkáváme, kde sportoviště je, a další důležité informace. 

Klubový informační systém má i aplikaci, kterou si můžete po registraci stáhnout pro android nebo apple. Všechny aktuální informace vám pak budou chodit do aplikace. 

V případě potřeby se na nás obraťte na email info@elitavers.cz, infolinka je momentálně nedostupná (fungovat bude až od 17.7. a to omezeně), pro komunikaci s námi preferujeme email nebo nově chat v novém klubovém systému. Na emaily pravidelně odpovídáme do 48 hodin, pokud ne, tak se nám klidně připomeňte :).