Sportujeme ve 2.pololetí

05.02.2024

Ve čtvrtek 1. února jsme s nadšením odstartovali druhé pololetí plné sportovních aktivit. Naše sportovní týmy zůstávají plné energie a odhodlání, a jsme nadšeni, že s námi pokračuje většina našich mladých sportovců. Zároveň s otevřenýma rukama vítáme nové členy, kteří se k nám přidávají v hojném počtu, což nás nesmírně těší. Zápal pro sport a radost z pohybu v kruhu přátel jsou tou nejlepší investicí do zdraví a spokojenosti našich dětí.

Nenechte si ujít příležitost a připojte se k nám hned teď! Naše tréninky probíhají celoročně a nabízíme širokou paletu aktivit od plavání, přes atletiku, až po sportovní všestrannost a speciální programy pro nejmenší. Máme ještě několik volných míst v našich programech, které se konají na bazénech, v tělocvičnách i na venkovních hřištích. Přidejte se k nám a prožijte s vašimi dětmi nezapomenutelné sportovní zážitky! 

Informace pro nové členy 

Můžete začít sportovat ihned po dokončení přihlášky. Veškeré informace týkající se organizace sportovních programů naleznete zde. Pokud máte jakékoli dotazy nebo něco není jasné, neváhejte nás kontaktovat na adrese info@elitavers.cz – s radostí vám poskytneme veškeré odpovědi.

Naše sportovní programy jsou určené dětem již od 1 roku věku a nabízí možnost sportování jak ve společnosti rodičů, tak samostatně. Klíčovým prvkem našeho přístupu je propojení zábavy a učení se novým dovednostem v přátelském a podporujícím prostředí. Společný pohyb s vrstevníky nejen posiluje tělo, ale také podporuje sociální a emoční vývoj dětí.

Vědecké studie jednoznačně potvrzují, že pravidelný pohyb má pozitivní vliv na fyzické, mentální a sociální aspekty vývoje dětí. Pohyb podporuje zdravý růst a vývoj, zlepšuje motorické dovednosti a koordinaci, a zároveň přispívá k lepší koncentraci a schopnosti učit se. Dále pohyb a sport posilují sebevědomí dětí, učí je týmové spolupráci a pomáhají v budování trvalých přátelství.

V našich programech děti nejenže objevují radost z pohybu, ale také se učí důležitým životním hodnotám jako jsou fair play, vzájemná podpora a respekt. Přidejte se k nám a umožněte svým dětem zažít všechny tyto přínosy sportu v bezpečném a povzbuzujícím prostředí.