Tento týden na sportovištích

13.09.2021

Tento týden začínají sportovní programy plavání. Potkáme se na bazénu Demlova i na bazénu Rošického. Ve čtvrtek začíná i Jóga dětem. Pokračuje atletika a cyklistika. 

PLAVÁNÍ 

Plavecký trénink pondělí od 15:00 bazén Demlova - sraz před bazénem v 14:50 ( do šatny v 15:00, konec tréninku v 16:10 )  

Plavecký trénink pondělí od 16:00 bazén Demlova - sraz před bazénem v 15:45 (do šatny v 15:50, konec tréninku v 17:00) 

Prosíme všechny, pokud to není nutné nevstupujte do šaten. Plavecký trénink probíhá bez přítomnosti rodičů a to i první trénink. Vše souvisí s aktuálním opatřením a omezenou kapacitou bazénu. 

JÓGA DĚTEM

Cvičení jóga dětem začíná ve čtvrtek od 16:00 v tělocvičně na ZŠ TG Masaryka, sraz v 15:50. Do areálu školy nemají přístup rodiče. Prosím respektujte tyto pokyny. Děti si paní trenérka převezme u vchodu a po skončení tréninku je sem zase dovede. 

Atletika a cyklistika

tyto sportovní programy pokračují, dle plánu na svých sportovištích. 

Sportovní všestrannost dětí 

Tento program začíná od pondělí 20.9.2021. Těšíme se na všechny sportovce. 

Veškeré informace budeme tento týden aktualizovat a zveřejňovat na našem webu a zasílat našim členům. Prosíme respektujte aktuální pokyny, ať sportovní sezóna může pokračovat bez zastavení. Děti, mládež i dospělý sport a pohyb ve svých klubech moc potřebují a zastavení činnosti by mělo pro všechny vážné následky do budoucna. 

Sportovci budou rozděleni do skupin menších než je 20 sportovců a v tomto případě nemusí mít aktuální test na covid. 

Těšíme se na všechny na setkání na sportovišti.