Tento týden na sportovištích

30.01.2022
V pondělí nás čekají poslední tréninky prvního pololetí, a od úterý hned startujeme tréninky toho druhého. Tento týden jedou všechny sportovní programy podle rozvrhu. V pátek 4.2.2022 jsou pololetní prázdniny a sportovní programy se v pátek nekonají. 
Tento týden otevíráme i nové tréninkové skupiny Sportovní všestrannosti v tělocvičně na ZŠ Nad Plovárnou. Jsou tam volná místa, přihlášky online a další informace zde Sportovní všestrannost


Sportovní všestrannost je pro menší i větší sportovce velmi důležitá. Pohybový rozvoj jedince záleží na jeho všestranných dovednostech. Ty dělají sportovce odolnějším a pomáhají mu v jeho dalším rozvoji. Sportovní všestranost pro děti od 3 let do 12 let má v naší akademii pevné místo. 

Informace o druhém pololetí pro stávající i nové členy na emailu, a také na našem webu v sekci členství. Těšíme se na setkání na sportovištích při plavání, atletice, sportovní všestrannosti, jógy dětem a dalších programech.  
Termíny pro náhradní trénink pro tréninky plavání, které v lednu neproběhly, hledáme, protože na bazénu máme omezenou kapacitu. Dáme v následujících dnech vědět, kdy náhradní trénink bude. 

Z organizačních informací to je dnes vše. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@elitavers.cz - další informace o sportovních programech v následujících dnech na našem webu a sociálních sítích.