Tento týden v Elitavers

21.06.2022

Tento týden nás čeká poslední sportování v našich sportovních programech před letními prázdninami, kde se potkáme na sportovním příměstském kempu Prázdniny v pohybu 2022. Program tohoto týdne u nás najdete v článku. 

Pondělí

Poslední plavání na bazénu Demlova podle plánu, sportovní všestrannost v tělocvičně ZŠ TG Masaryka taky bude poslední v tomto školním roce a cyklistika má rovněž poslední tréninky před prázdninami.

Úterý

Poslední plavání na bazénu Demlova podle plánu, sportovní všestrannost a atletika - přípravka v tělocvičně ZŠ Havlíčkova taky bude poslední v tomto školním roce. Cvičení mini má poslední cvičení pro nejmenší sportovce v tomto roce. Během dne otevření přihlášek pro nové zájemce na sportovní programy na školní rok 2022/2023. Rezervujte si své místo včas - omezený počet míst, která rychle mizí. 

Středa

Žádný sportovní program není, pořádáme Olympijský běh v Jihlavě, kde je přihlášeno přes 200 běžců a všichni jsme tam. Už po několikáté jsme se zapojili do největší běžecké akce v ČR, kde po celé republice běží přes 70 tisíc běžců. Přihlášky pouze online na www.olympijskybeh.cz 

Čtvrtek

Poslední plavání na bazénu Demlova, cvičení mini už není, Jóga dětem taky už není. 

Pátek

Poslední tréninky na bazénu Demlova. 

Aktuální informace naleznete vždy na našem webu nebo sociálních sítí, novinky vám mohou chodit také do emailu, když vyplníte formulář níže a už vám žádné informace neutečou. 

Přečtěte si jako první, co je u nás v Elitavers nového