Závodní tým

• Denisa Bartizalová - Od malička se věnuje několika sportům, ale číslo 1 pro ni vždy byla cyklistika. Asi v pěti letech začala s bikrosem (BMX) a postupně přešla k silniční, dráhové a horské cyklistice (MTB). Ve všech disciplínách se dostala do reprezentace, ale srdcovou záležitostí pro ni byla horská kola, která nakonec upřednostnila. Během let absolvovala několik světových pohárů, kde byla schopná se umístit i do top10. Mezi tím se s rodinou odstěhovala do Itálie, kde spíše závodila na silnici...
  • Největší úspěchy
  • účast na Světových pohárech XCO (nejlépe Vallnord 10.místo, Hafjell 7.místo)
  •  MČR XCO Bedřichov 2.místo

• Sebastian Pavlas - mladý závodník, který závodí v kategorii kadetů.  Mimo cyklistiky se věnuje ještě florbalu. Jeho oblíbenou disciplínou je MTB a silniční cyklistika. Letos absolvoval Tým, kterému fandí je Education first Pro Cycling.