Aktuálně z naší akademie

30.03.2022

V minulých dnech jsme si konečně užívali jarních dní, které byli plné slunce a tepla. V takovém počasí se chodí na tréninky s radostí. Už se těšíme až budeme trénovat venku. V článku máme aktuální informace o našich aktivitách. 

Atletika - přípravka a sportovní všestrannost jede podle plánu. Sportujeme v tělocvičně na ZŠ TG Masaryka, ZŠ Křížova, ZŠ Havlíčkova a ZŠ N. Plovárnou. Při hezkém počasí se může trénink uskutečnit na venkovních hřištích, počítejte prosím v dubnu s tím, že můžeme cvičit v tělocvičně i na hřišti. Cvičení ve velkém prostoru na čerstvém vzduchu je fajn, ale vždy záleží na počasí a na tréninkovém plánu. 

Plavání. U tohoto sportovního programu to na tréninky venku ještě není, ale to nevadí. Trénujeme na bazénu Demlova a E. Rošického, kde je to také fajn. Tréninky děti baví. Měsíc jedeme inovativní přístup v tréninku, kde děti jsou rozděleny do skupin a prochází stanovišti, kde se učí různé plavecké dovednosti. Tento trénink je inovativní, zábavný a rozvojový. Budeme v tom pokračovat a těšíme se na další tréninky. 

Jóga dětem. Tak trochu jiné sportování. Děti to baví a to jsme moc rádi. Od února máme pro velký zájem už druhou skupinu. Pro malé i větší jogíny. 

Cvičení mini. Potkáváme se každý týden v úterý a ve čtvrtek v tělocvičně na bazénu Rošického. Na nejmenší sportovce myslíme už od roku 2014 a má to velký smysl. Tento sportovní program vymysleli Libor s Terkou, když se nechali inspirovat otevřenou tělocvičnou v Londýně, kde podobný program probíhal. Jsou nadšení, že je o toto cvičení obrovský zájem a radost dětí od 1 roku při sportování na této hodině je veliká. Má to smysl. 

Tréninky cyklistiky jaro 2022. Tento sportovní program by jsme chtěli rozjet v druhé polovině dubna. Aktuální informace, kdy otevřeme přihlášky na našem webu. 

Prázdniny v pohybu 2022. Minulý týden jsme poslali všem přihlášeným informace o platbě a organizaci letošních prázdnin v pohybu. Pokud jste to nenašli, koukněte do spamu, hromadných zpráv nebo napište. Na tento program už se moc těšíme. Léto plné pohybu, setkání s kamarády a učení se novým dovednostem i zažívání nových zážitků je pro nás srdeční záležitost. 

Kolokemp 2022. Omlouváme se, v tomto programu se musíme vypořádat s organizačními komplikacemi, které řešíme a proto přihláška není ještě otevřena. Do poloviny dubna to chceme rozlousknout. Dáme vědět na našem webu. 

Olympijský běh 2022

I letos budeme v Jihlavě pořádat Olympijský běh. Těšíme se na všechny malé i větší běžce. 


Aktuálně můžete využít zvýhodněné přihlášky (do konce března) na webu olympijský běh 2022

SEJDEME SE NA SPORTOVIŠTÍCH